Po odpaleniu instalatora sv komputer się zawiesza...
Witam, mam problem z Sony Vegasem, jak odpalam instalator (nieważne czy jest to sv 9 czy sv 10) to komputerowi coś odbija i od razu się zawiesza..
Nie wiem o co chodzi, próbowałem szukać rozwiązań w Google, lecz bez wyniku zadowalającego...
Najpierw zawiesza się instalator a później reszta komputera, jedyne co mogę robić to poruszać kursorem, jest na to jakieś rozwiązanie? Próbowałem czyścić rejestr, format był robiony przedwczoraj więc nie ma mowy o wirusach itd.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
1. Jaki masz komputer?
2. Oryginalny vegas?
3. Skanowałeś PCta?
4. Poinstalowane te wybryki natury typu service pack, visual cpp, etc?
Odpowiedz
Zakładam też, że windows nie crackowany (oryginał), bo instalator SV może próbować coś dociągać z serwerów microsoftu. Pierwsze co warto spróbować zrobić to uaktualnić windows installera, oraz .NET do najnowszych wersji. Sprawdzić też czy serwis instalatora nie jest wyłączony. Więcej rozwiązań sugeruję szukać na forum znawców komputerów i windowsa, ewentualnie w dziale wsparcia technicznego sonycreativesoftware.com
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
(11-08-2010, 20:36)tidzu napisał(a):  1. Jaki masz komputer? W jakim sensie? Parametry/system?
2. Oryginalny vegas? Tak.
3. Skanowałeś PCta? Kilka razy
4. Poinstalowane te wybryki natury typu service pack, visual cpp, etc? Tak. ;d

@edit: rexor, kilka dni temu normalnie wszystko działało, dopiero wczoraj coś zaczął wariować -.-
Odpowiedz
W sensie i to i to :P
Odpowiedz
Windows Vista Home Premium 32-bitowa (oryginalny Win)
Procek:Intel Pentium Dual CPU T3200 2x po 2GHZ(tak wyczytałem z menedżera urządzeń :p)
Grafika: Zintegrowana (laptop -.-)
Ramu 2 GB, nie wiem co jeszcze dodać, kilka dni temu jak wcześniej wspomniałem normalnie wszystko działało ;/
Odpowiedz