Nakładanie filmu na obraz.
Witam..

Czy da radę nałożyć urywki filmu na obraz. Obraz to ma być taki jakby podkład, po lewej stronie tego obrazu będą filmiku po prawej stronie opisy..

Wiecie o co mi chodzi?
Jak tak robię no to niby wszystko ok, tylko filmik się nie odtwarza, może w innym formacie musi być? Mam aktualnie w formacie .avi

Czy w ogóle jest możliwe zrobienie czegoś takiego?

Proszę o pomoc, w sony vegas jestem całkowicie zielona, wczoraj zabawę z tym programem zaczęłam. :)

EDIT:

Nie chcę nowego tematu zakładać więc jeszcze jedno pytanie zadam. Czy jest możliwość aby dodać animację do filmu?
Bardziej mi chodzi o jakieś napisy animowane - zmieniające kolor czy coś takiego.
Najlepiej jakby były jakoś w ramce.
I czy lepiej to zrobić w jakimś programie graficznym i wtedy wkleić do filmiku czy jest taka opcja w sony vegas?

Proszę o podsyłanie tutoriali, bo nie wiem jakich fraz wyszukiwać.
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję :)

Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie wiem o co ci chodzi ale wejdź do działu z tutorialami - tam znajdziesz odpowiedź.
Odpowiedz
Nie za bardzo ogarniam o co Ci chodzi.
Chcesz zrobić tak: Tło(obrazek)>film>opis i to wszystko w jednym czasie tak ?
Tutaj masz jak zrobić 2 filmiki obok siebie tylko że Ty musisz zrobić tak:
Zamiast 2 filmów to ten drugi(na niższej ścieżce)zastąp obrazkiem,potem na wyższej daj film i jeszcze wyżej napis.Potem w Pan/Crop ustawiasz tak jak Ci pasuje i powinno grać ;)
Odpowiedz