Czas renderowania
Materiał przygotowany w Vegas 10 pro - plik mpeg 2 w Architekcie 5.2 chce wypalic płytkę DVD i co się okazuje - cholernie długi czas renderowania prawie 5 godzin,
Encore zrobił to 1 godzinkę

Co może być przyczyną ?
AMD Athlon X4 630 2,8GHz
Win Xp 2 GB ramu
NVIDA GTS 250
Odpowiedz
coś pomieszałeś - dvd architekt łyka z Vegasa mpg2(m2v) bez ponownego renderowania Video, pod warunkiem iż nie zmieniałeś domyślnych opcji. Po za tym czas renderowania jest określany "na oko", ja bym się tym nie stresował
Odpowiedz
(11-07-2010, 20:24)groh napisał(a):  coś pomieszałeś - dvd architekt łyka z Vegasa mpg2(m2v) bez ponownego renderowania Video, pod warunkiem iż nie zmieniałeś domyślnych opcji. Po za tym czas renderowania jest określany "na oko", ja bym się tym nie stresował

No nie stresuj się - płytkę wypalił po 8 godz !!!

Odpowiedz
Ale wina leży po Twojej stronie... Jeżeli wszystko dobrze zrobiłeś to architekt nic Ci nie zmienia...
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Bądźmy szczerzy, dzieje się to tylko w twoim przypadku, więc jak myślisz gdzie jest problem. Nie wiem do czego to wy renderowałeś z Vegasa, ze DVDarchitect aż 8 godzin tworzył mpg2. U mnie czas renderowania do mpg2 (Best) trwa około połowę czasu materiału (zależne od materiału wejściowego, na procesorze E8300@3950MHz.)
Odpowiedz