Filmik o szkolnym teatrze - Urodziny
Witam

Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś efekty, motywy do urozmaicenia filmiku na urodziny szkolnego teatru. A dokładniej: Dostałem CD z fragmentami spektakli które gra. Ma trwać on ok 15 minut, ma być dynamiczny tak aby przyciągną uwagę i nie zamulał widzów oraz zawierać elementy związane z urodzinami, rocznicą powstania ( w sensie jakieś baloniki, szampan itp - imprezowy klimat) W tle ma lecieć muzyka Rolingstonsów - Satisfaction lub Queen - We are The Champions. Biorąc pod uwagę, że jestem dopiero początkującym "monterem" filmów ( Staż - jeden filmik :)) byłbym wdzięczny za wszelkie propozycje i uwagi odnoście tego projektu.

Dziękuje i Pozdrawiam
Crasti
Odpowiedz
Nie mam zbytnio pomysłu - mimo iż montowałem już kilka filmików tego typu (reportaże z imprez szkolnych etc), ale wtedy to ja byłem za kamerą i miałem już wszystko przemyślane :).
Tutaj niestety Ty musiałbyś wykazać się pomysłowością, niema określonych zasad montażu, ani używanych efektów. Co do balonów to możesz poszukać na necie 'film clutter'. Montaż pionowy odpada ze względu na to, że muzyka powinna stanowić tło ewentualnie podczas np. otwierania szampana było by dobrze słyszalne 'we are the champions'.
Odpowiedz
(11-02-2010, 22:06)tidzu napisał(a):  Nie mam zbytnio pomysłu - mimo iż montowałem już kilka filmików tego typu (reportaże z imprez szkolnych etc), ale wtedy to ja byłem za kamerą i miałem już wszystko przemyślane :).
Tutaj niestety Ty musiałbyś wykazać się pomysłowością, niema określonych zasad montażu, ani używanych efektów. Co do balonów to możesz poszukać na necie 'film clutter'. Montaż pionowy odpada ze względu na to, że muzyka powinna stanowić tło ewentualnie podczas np. otwierania szampana było by dobrze słyszalne 'we are the champions'.

A mógłbyś podać/przesłać mi te filmiki co robiłeś ? będę miał jako taki wzorzec.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości