Nie zapisałem projektu. POMOCY
Witam,
Tworzyłem prezentację ze zdjęć i chyyyba nie zapisałem projektu. Po jakichś 2 tygodniach gdy chciałem dokończyć projekt, włączyłem vegasa i pokazało się okienko że projekt nie został zapisany i czy program ma wczytać projekt. Dałem "TAK" i program zaczął ładować zdjęcia aż po chwili dostał zwiechy. Czekałem z 15 min aż w końcu restart. Po ponownym uruchomieniu programu nie było zapytania czy wczytać niezapisany projekt. Otwiera się czyste okno. Gdzie szukać tego nieszapisanego projektu który program już zaczął wczytywać?
Pozdrawiam i Dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
Spróbuj w Menu File znaleźć ostatnio otwierane projekty. Jeśli go tam nie ma, to poszukaj w katalogu Vegasa plików tymczasowych (albo w katalogu, który wskazałeś jako Temp). Vegas co jakiś czas robi kopię, ale że nie mam programu przed sobą i nie pamiętam gdzie, to niestety więcej nie pomogę.
Odpowiedz
C:\Users\user\AppData\Local\Sony\Vegas Pro\10.0\ - mniej więcej to ta ścieżka. Zależna oczywiście od wersji.
Odpowiedz
WOW :) Chłopacy jesteście wielcy :)
Macie po piwie u mnie :) :) :) (ten kawałek prezentacji ok 60zdjęć to dla mnie jakieś 5 godzin pracy)
WIEEEEEEEEELKIE DZIEKI!!!!!
Odpowiedz
Albo możesz wyszukać sobie pliki z "000000" zerami na początku na dysku chyba systemowym, Vegas tak je nazywa jeśli chodzi o automatyczne kopie i Ci znajdzie zapewne kilka, - wczytaj ten ostatni.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości