Zmysł (sense)
Niestety produkcja wyszła jak wyszła. Jak zwykle montażem się nie popisałem a gra aktorska leży... Ale ważne, że się staramy ;)

Odpowiedz
Zakończenie zdecydowanie najlepsze, bo chyba nikt się tego nie spodziewa :)
Trochę kiepsko wyszło w ciemnych miejscach. Pikseloza się w pewnym momencie straszna robi. Ale koniec wynagradza wszystko ;)

edit:
Obejrzałem jeszcze raz w 720p i jest trochę lepiej niż tu w okienku. Tak się jeszcze zastanawiam, po co oni ją zaatakowali? Przecież wszystko szło w dobrym kierunku ;))
Odpowiedz
"Go away human" rozbawiło mnie trochę :)
Było by przyjęcia przyjęcia, gdyby w następnej kwestii padło drwiące "A human?"
Scenariuszowo trochę bez pomysłu, końcówka spieprzona - co miała na celu ta przerwa między wyciągnięciem ręki a mordą wampira?
I jak zwykle ten sam zarzut co do wszystkich amatorskich produkcji - kolejny "przeGRANY" film. Panowie i Panie, adepci kinematografii, następcy Antonioniego, Allena, Lucasa, Coppoli i innych. Muzyka w filmie na prawdę nie musisz lecieć cały czas...
No chyba, ze we fragmovie, ale tego ostatniego jak już kiedyś wspomniałem nie zaliczam do gatunku filmowego...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Montaż nie jest zły, aczkolwiek za dużo w nim "Americano". Muzyka tworzy wrażenie kiczu, podczas ucieczki Pauliny przed napastnikami miałem wrażenie jakbym oglądał Scooby Doo. ;-) Jak wyżej, scenariusz bez pomysłu. Mimo tego czekam na następne filmy tudzież produkcje parkourowe bo pozwoliłem sobie zwiedzić twój kanał YT.
Odpowiedz
Nie trafia do mnie ta "produkcja" - dwa, tzn. trzy kolory na krzyż w 'holyłudskim' stylu, który był tutaj niezbyt przemyślany, do tego większość ujęć była z ręki, niczym nie stabilizowana.
Odpowiedz
Zgłosiłeś ten swój film do tegorocznego festiwalu filmowego. Mam Cię! :]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
To zależy do jakiego ;) ale faktycznie zgłosiłem a to przestępstwo :P ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości