Forum KameraAkcja
Nie wiecie może co się stało z Forum Filmowców Niezależnych Kameraakcja.pl Już od dłuższego czasy próbuje się tam wbić bez rezultatu.
Odpowiedz
Podpinam się do pytania. Na początku myślałem, że to tylko chwilowa przerwa techniczna a tu dupa.
Odpowiedz
Norbert poszedł w komerche, forum o ile wiem umarło.
http://kamera-akcja.pl/

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Szkoda, stawiałem ta swoje pierwsze "kroki" i wiele dowiedziałem się dzięki temu forum. Aż się łezka w oku kręci ;)
Odpowiedz
Dokładnie to wygląda tak, że Norbert dał sobie spokój z forum jakiś czas temu i "poszedł sobie z domeną", Cezary coś tam usiłował ciągnąć, ale ostatecznie chyba nie podołał. To są jednak koszty, czas itd.

Odpowiedz
Wydaje mi się że Cezary chcąc zaoszczędzić nie opłacił domeny, ktoś wcześniej wykupił opcję i domena przepadła.
Odpowiedz
Cześć! :)

Dostałem takiego maila:
Cytat:Witam wszystkich ponownie i zarazem zapraszam do wypowiedzenia sie w temacie
w dziale organizacyjnym jest to ważna sprawa dotyczaca przyszłości
forum.

Pozdrawiam
Wasz Admin Cezary Marszałek

Także wbijać ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Nie, żebym krakał, ale uczmy się na cudzych błędach...

Odpowiedz
(11-10-2010, 19:26)Jaroslavus napisał(a):  Wydaje mi się że Cezary chcąc zaoszczędzić nie opłacił domeny, ktoś wcześniej wykupił opcję i domena przepadła.

Ja padłem nawet ofiarą cybersquattingu i musiałem zmieniać domenę.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Witam, trafiłem tutaj przypadkowo z Google, szukając właśnie jakichś informacji o forum k!a. Dawniej często tam bywałem, potem nie wchodziłem jakiś czas, a tu po powrocie forum nie ma :(

Jeśli to prawda, że przepadło, to wielka szkoda... I jak w tym kraju ma być lepiej dla ludzi zajmujących się tworzeniem filmów, gdy likwiduje się takie miejsca :/

Korzystając z okazji mam pytanie, czy znacie może jakieś inne podobne miejsca w sieci, ale zależałoby mi głównie na związanych z tematem pisania scenariuszy, gdyż ten dział mnie tam głównie interesował, a w polskim internecie takich miejsc jak na lekarstwo :/

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości