Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intro
[url=
[/url]

Czekam na komentarze i oceny.
Odpowiedz
A jaki tu jest procent Vegasa w Vegasie?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Oczywiscie intro zostalo zmontowane w vegasie ,ciężko jest uzyskać takie efekty w sv więc musiałem sobie jakos poradzić.

A tak przy okazji zauważyłem że mam 1% ostrzeżeń w profilu czym sobie na to zasłużyłem czy administrator mógł by mi to wyjasnić.
Odpowiedz
Cytat:A tak przy okazji zauważyłem że mam 1% ostrzeżeń w profilu czym sobie na to zasłużyłem czy administrator mógł by mi to wyjasnić.
Za zamieszczenie tematu w zły dziale, dokładnie tego: http://sonyvegas.info/Temat-podglad-w-folderze

Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ale gdzie to jest zmontowane? Znaczy że co, że wrzuciłeś na timeline parę ścieżek i to już ma być niby ten montaż?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Same ścieżki na timeline nie stworzą intra, liczy się efekt końcowy i właśnie o ocenę tego efektu mi chodziło a nie dyskusje co jak gdzie i czym.
Odpowiedz
Wow. Dwa pojawiające się i znikające napisy. Super.
Ja sobie też wezmę jakąś wizualizację i dodam dwa napisy: "dziękuję" , "dobranoc". I będzie jako moje.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(10-26-2010, 23:32)Bunch napisał(a):  Wow. Dwa pojawiające się i znikające napisy. Super.
Ja sobie też wezmę jakąś wizualizację i dodam dwa napisy: "dziękuję" , "dobranoc". I będzie jako moje.

Bunch to tak można a ja sie tyle namęczyłem
Odpowiedz
Namęczyłeś się w czym? W innym programie robiłeś inne efekty? Co robiłeś w Vegasie?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie pojmuje O CO TEN KRZYK mam SV i AAF częsc efektów stworzyłem AAF (z tutoriali oczywiscie bo to co robie to tylko AMATORSKO od niedawna interesuje sie filmowaniem i montażem)jakis czas temu i były sobie w kompie,niedawno zassalem demo na testy SV pro 10 i tak oto stworzyłem sobie intro.Czy z każdym moim filmikiem intrem z którym tu zamieszczę muszę wyjasniac co jak z czym i dlaczego???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości