Telefon, obecna oferta.
Jak co dwa lata tak i dziś przychodzi mi zmiana telefonu. Od kiedy każdy ma to samo nie mam pojęcia co wybrać, może tu znajdę kogoś bardziej rozeznanego w temacie.
Era oferuje mi bez dopłaty: LG GT540 Swift, Sony Ericsson Xperia X10, Samsung Wave, Samsung Galaxy, Sony Ericsson
Vivaz. Ewentualnie mogę mieć Iphona 4 z dopłatą 500(kilka)zł, ale jak każdy, wolał bym za zeta.
Ktoś coś poleci, może jakiś inny model, jeśli te do tyłka. Z tego co facet na infolinii mi mówił w moim abonamencie mam większość dostępnych.
Odpowiedz
Galaxy, ale który? Jest ich kilka... Wave całkiem fajnie się zapowiada z badą. Swift odpada, oporowy wyświetlacz, choć całkiem przyzwoity. X10 jest ok, warta polecenia. Vivaz bym sobie odpuścił. podsumowując, wybieraj Galaxy, jeśli jest mowa o Galaxy S i9000, możesz też Desire HD, Motorolkę milestone.
Odpowiedz
Mowa chyba o Galaxy I5700 (tylko taki znalazłem na stronie internetowej), facet powiedział po prostu Galaxy.
Odpowiedz
Więc mowa o Galaxy Spica/Lite lepiej już brać x10, popytaj czy jest możliwość wzięcia Desire/ Desire HD.
Odpowiedz
No zdecydowanie Sony Ericsson Xperia X10 lub Samsung Wave będą dobrym wyborem.
Odpowiedz
Okay, serdecznie dziękuje za pomoc, chyba zdecyduje się na Wave. Parametry porównywalne ale w przeciwieństwie do X10 ma kamerę HD i mimo, że sprzęt do nagrywania z tego żaden to warto mieć coś takiego w telefonie. Spytam się jutro o tego Desire, w ofercie niby jest.
Odpowiedz
Motorola milestone z Android`em - to będzie mój kolejny telefon z Androidem. Obecnie mam G1 i to jest pierwszy telefon (system operacyjny), którego nie miałem potrzeby crack`ować itp. Więc Motorolka będzie już niedługo :)))
Odpowiedz
Dlaczego nie Desire Z? Zaszalej sobie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości