Jak zrobić ten effekt?
Witam, mam pytanie, a mninowicie czy da się zrobić taki efekt jaki możemy zauważyć m.in. w 0:31 s. tego filmu

Chodzi mi dokładnie o te kolorowe jakby rozmycie, coś ala z TiVi symulatora (ten effekt powtaża się kiilka razy w tym filmie).

Proszę o szybką odpowiedź : ) .
Odpowiedz
No ku**a skąd się biorą tacy ludzie, następny... A ja proszę szybko wyp...j w podskokach.
Starożytni mawiali, że pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł i jedzeniu ze wspólnej miski.
Tomislater - proponuje bezwarunkową zasadę - za każde "szybko odpowiedzcie", "spieszy mi się", "proszę o szybką odpowiedź" tygodniowy ban.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(10-23-2010, 22:43)efix napisał(a):  Tomislater - proponuje bezwarunkową zasadę - za każde "szybko odpowiedzcie", "spieszy mi się", "proszę o szybką odpowiedź" tygodniowy ban.
Nie głupi pomysł ;) Sprawdzimy to w praktyce, gdy się tylko nowy tydzień zacznie.

Co do pytania, można użyć np. "TV Simulator", z bardzo krótkimi ramami czasowymi, czyli ustawić ten efekt, tam gdzie tylko i wyłącznie chcesz, aby na klipie wystąpił lub podzielić wcześniej klip na miejsca, gdzie ten efekt ma być zastosowany i przeciągnąć efekt na pocięty fragment.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ten efekt był robiony w AE efektem TWITCH, można go Łatwo zrobić w vegasie 10.

I tak dla ścisłości -> chromatic aberration
Odpowiedz
To ja proponuje inną zasadę. Wrzucania filmików już z gotowym czasem - ukazaniem nam efektu.
Dopisuje się do linku w YT to: #t=01m01s i film zaczyna się odtwarzacz w tym przypadku od jednej minuty i jednej sekundy. Ktoś włącza i od razu widzi efekt a nie szuka.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości