Efekty "zakonczenia"
Witam znalazłem pewien film i mam pytanie bo ciągle główkuję nad tym i nie mogę wymyślić...
#!
Jak widzicie na 20 sekundzie jest obrazek (napis was nie interesuje tylko samo zielone tło)
później pojawia się nam film... ale uwaga! spójrzcie na samą górę i na sam dół... widzicie? jest tam taki "zielony obszar"
Zrobiony jest on gładko, nie wiem jak to nazwać, taki sam efekt tylko ze niebieski jest 1:10 min...
jak zrobić efekt by obraz najechał tak gładko na film? tak jakby szrom pokrył górę i dół, wiecie o co chodzi nie wiem jak to nazwać...
kolejne moje pytanie odnosi się ruchów obrazu
np w 1:11 do basu jest ruch obrazu, jak go zrobić
interesuje mnie też ten efekt przejścia w 1:38 czy to gotowy klip czy jest możliwość zrobienia takiego z np. naszego nagranego filmu?
czekam na odpowiedzi.. pozdrawiam !
Odpowiedz
Gość to chyba montował w after effects. Ten zielony i niebieski obszar zrobisz za pomocą maski w ae. Te 1:38 to chyba twitch, też w ae.
Odpowiedz
Ja pier***e. Wszystko da się w vegasie zrobić. Maski i jedziem. A te efekty w rytm trzeba ręcznie.
Odpowiedz
Udało mi się to zrobić, efekt zwie się chroma keyer
a tu toturial gdyby ktoś chciał taki efekt zrobić a nie wie jak
Odpowiedz
Takie tutoriale są również u nas na forum.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Wszystko z tego filmiku, nawet pierwsze intro można zrobić w Vegasie. Nawet znam sample jakich do tego użył. Na 100%. Sam montaż w Vegasie.

Tylko ja czegoś nie kminię....

Robisz TUTORIAL do programu Sony Vegas i pytasz się na forum jak zrobić coś w Vegasie?
Chyba jak robisz tutorial to program znasz na wylot, nie?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
To nie tak bunch, pytałem się o te efekty jak wyżej widać, później znalazłem na stronce jak to zrobić, nie mój toturial, no i dla tego wstawiłem tego tuta tutaj gdyby ktoś nie wiedział jak to zrobić a zajrzy w ten temat i chce taki efekt zrobić to ten film jest tu po to żeby więcej o to nie pytać.
czekam na wasze dalsze "opinie" jak uzyskać te efekty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości