Efekt sześcianu i na każdej ścianie filmik ?
Jak zrobić taką kostkę która ma 6 ścian i żebym obracał i na każdej ścianie inny filmik? robił to ktoś kiedyś? ? Wiem ze trzeba by było pokombinować w 3d i stworzyć 6 tracków i każdy do jeden ściany, tylko jak to obracać (bym musiał z każdą klatka wszystko przesuwać) ? Może macie jakieś współrzędne ?
Odpowiedz
Te tematy powinny Ci się przydać:
Nie ma tutaj oczywiście krok po kroku, jak zrobić to co chcesz, jednak jest wyjaśniony ogólny zarys i to powinno Ci wystarczyć. Jechanie na tutorialach całe życie w niczym nie pomaga, trzeba tworzyć swoje własne manuale dla siebie :)

PS. Korzystajcie z wyszukiwarki, ona jest po to, aby wam pomagać. Nie gryzie, nie bierze kasy, a się tak boją jej...

PS2. Usunąłem ankietę, ponieważ była bezsensowna :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam (co prawda jak przez mgłę...) wśród przykładowych projektów Vegasa coś takiego chyba widziałem, co więcej to pudełko się (chyba) otwierało.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
jest na 99,9% taki projekt w przykładach.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Podejrzewam ze tutaj jakieś obliczenia matematyczne pomogą niż robota na czuja.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
tomislater wielkie dzięki, efix vm-rexor zaraz sprawdzę, bunch tez tak mi sie wydaje :) Ogólnie dzięki wszystkim za pomoc to mi wystarczy :)) / ps : Zadam takie głupie pytanie gdzie są przykładowe projekty ? :D
Odpowiedz
Nie są potrzebne specjalne obliczenia tylko nadrzędna ściezka zebytym wszytskim kręcić.
Przykłady są na płycie z Vegasem.

Odpowiedz
No tak, ale nie dopasowywanie na oko jest na oko.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A czemu na oko? W końcu każda taka ściana ma swój wymiar i współrzędne. Można ustawić co do piksela.

Odpowiedz
aha a ja myślałem że na forum :D
Odpowiedz