Vegas 10 - kryteria wysyłania maila promocyjnego
Czy wie ktoś jakie są kryteria otrzymania takiego maila - mój kumpel jest zarejestrowanym użytkownikiem Vegasa od ver.4 do 9 i nic nie dostał.
Odpowiedz
Ja też nie dostałem (używam od wersji 6), ale CHYBA jeszcze nie ma oficjalnych promocji. Są w sumie dwa rodzaje promocji. Jedna - robiona centralnie przez Sony Creative Software, trzeba pilnować na stronie i wyłapywać, warto też też napisać wprost do Sony - "jestem userem Vegasa od... jakie macie dla mnie propozycje".
Druga - to promocje robione przez lokalnych dystrybutorów. Czasem pokrywają się one z tymi "centralnymi", czasem są totalnie niezależnie.
U nas takim głównym dystrybutorem jest KSK, swego czasu Vegasa sprzedawał też Glasspalace, nie wiem, na ile w tym jeszcze siedzą.
Czasem na ciekawe promocje można trafić np. na Amazonie. Po prostu trzeba śledzić, pytać, szukać.
Ja parę razy załapałem się np. na crossgrade z jakiegoś softu, mimo, iż w oficjalnych warunkach akurat mojego programu nie było. W handlu nie ma gniewu, biznes to biznes, więc pisać, dzwonić, faksować...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz