Ściana 3D, z przyklejonymi napisami, przechylanie 3D
Witam,
jak zrobić coś takiego, jak w intro 4, właśnie chodzi mi o te przechylanie się napisów, da radę??, może jakiś tutek na coś takiego jest?, bardzo proszę o pomoc

Odpowiedz
Da radę to zrobić w SV tzn. przechylanie tego napisu ale te dodatkowe świecidełka to już ewidentnie AAE

Tutaj tutorial jak to zrobić:
http://sonyvegas.info/Temat-Sceny-3D
Pokazane jest na przykładzie filmu czy tam obrazu nie analizowałem dokładnie ale to samo musisz zrobić z tekstem.
Odpowiedz
ale mi chodzi, zrobić takie intro, te przechylanie, i te zbliżanie do tych napisów, czy jakoś tak, no coś takiego jak w intro 4, samo te przechylanie, ale też z tym całym efektom, noo, (przepraszam jeśli źle się wyraziłem)
chodzi o te przechylanie i dojście do napisu, no całe te te te efekty z napisami w intro 4,
bez tych świecidełek, kurcze no nie wiem jak to dokładnie nazwać, ale chyba teraz wiadomo o co konkretnie mi chodzi
Odpowiedz

O takie coś ci chodzi? Jeżeli tak do do jutra powinienem wyrobić się z tutkiem :)
Odpowiedz
ooooooo
właśnie o to mi chodziło,
haha, dzięki, będę czekał na tutka
jak dla mnie, jesteś wielki, jeszcze raz dzięki!!
Odpowiedz
ej, a możesz napisać mi jak zrobić niby prosty efekt, no ale ja go nie potrafię, mam na myśli, zbliżenie do napisu, nie myl tego z Event Pan/Crop, bo te Event Pan/Crop stosowane na jakimś napisie, to, to jest po prostu zwiększanie/zmniejszanie rozmiaru napisu, a mi chodzi o to, jakby to powiedzieć......... o to, że Ja lecę do tego napisu, czyli, że napis nie zmienia swojego położenia ani rozmiaru, po prostu ja lecę do niego, no...
i czegoś takiego właśnie nie da się zrobić tym Event Pan/Crop, próbowałem, ale bez skutku, to jak wiesz o co mi chodzi i możesz, to napisz jeszcze jak zrobić ten "dojazd" do napisu
Odpowiedz
Tak, pewnie tak :D
Odpowiedz
Polecam ewentualnie (myślę, że jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem) artykuł o pocztówkach, który popełniłem jakiś czas temu a w tym artykule napisałem conieco o efektach 3d w Vegasie - wystarczy, że zamiast pocztówek użyjesz tekstu (czyli okroisz przykład). Zakładam też, że posiadasz vegasa PRO (tylko ta edycja ma efekty 3D). Oto ten artykuł:

http://vm-rexor.pl/artykuly.php?Act=Focu...=2&ident=0

[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
tak, posiadam SV pro 9,
dobra to ja zabieram się za ten artykuł

haha, udało się, zrobiłem ten efekt, dzięki wielkie
do Super Moderatora-(tidzu), i jak z tym tutkiem, będzie dziś??
pozdrawiam
Odpowiedz
jest problem, jak zrobię dojazd kamerą do napisu, to ten napis jest trochę rozmazany, no jakość tego napisu jest wtedy gorsza, widać gdzie nie gdzie piksele, da się tego uniknąć??????

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości