Upgrade Sony 9 na 10
Witam, posiadająć oryginalną zakupioną wersję programu Sony VEGAS PRO 9 czy mogę upgradować do wersji 10? czy potrzebna nowa licencja?
Odpowiedz
Upgradować za free się nie da. http://www.sonycreativesoftware.com/upgr...pro?disp=1
Odpowiedz
pospieszyłem się z zakupem o 2 misiące :) No nic zciągnie się triala i zobaczymy czay warto inwestować. Narazie szukam po forach różnic i zmian istotnych. Tylko po polsku zeby było opisane :))
Odpowiedz
Zależy czego oczekujesz. Np. o wiele, wiele lepiej wg wielu ludzi (ja nie próbowałem bo mam zwykłą kamerę DV) pracuje z filmami z lustrzanek oraz AVCHD (także finalny rendering).
Oczywiście - choć tak na prawdę mało kto z tego tak na prawdę skorzysta -bardzo sympatycznie pracuje się z plikami 3D.
Zmiana formatu wtyczek może za jakiś czas zaowocować wysypem ciekawych pluginów.
Dodano obróbkę 1080p 50fps.
Wszystko zależy od tego, czego tak na prawdę potrzebujesz.
Napisz też do Sony - czasem tak jest, że jak kupiłeś program tuż przed premierą nowego - to czasem przysługuje darmowy upgrade albo jakaś jeszcze bardziej preferencyjna cena. Trzeba pytać.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dodano obróbkę 1080p 50fps.

Przecież stara 9 tez ma obsluge 50p.
Mam kamere panasonica i obrabiam filmy z niego, tyle ze trzeba osobno wygenerowac video jako avc oraz audio jako AC3. potem łaczysz i gotowe.
Taki film mozna wypalic dzieki programowi multiavchd i odtwarzac na odtwarzaczach bluray np panasonica - sony 360 nie łyka.
pozdr.
Odpowiedz
Pokaż mi screena z ustawieniem renderingu 50fps w wersji 9.

Odpowiedz
A nie da się? Wpisać chyba można było. Więc śmiem sądzić, że się dało. Kiedyś wpisałem 60 i jakoś kliknąć "OK" potem mogłem.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
I nie dziw że potem vegas sie 300 razy zawiesza w ciągu godziny
Odpowiedz
No właśnie mnie zastanawia, gdzie koledze udało się wpisać (w renderingu, nie w projekcie) 50FPS dla avchd. Vegas dosyś mocno pilnuje standardów w tym wypadku.
Pobieżnie przejrzałem też multiavchd i śmiem twierdzić (nie mam czasu teraz na próby) że koniec końców i tak nie zachowuje plików 50 fps z prostego powodu - to jest poza standardem BD. I tyle.

Odpowiedz
(10-27-2010, 22:02)krisit napisał(a):  I nie dziw że potem vegas sie 300 razy zawiesza w ciągu godziny

Coś to za kompletnie bzdurną teorie, wziętą z kosmosu wytrzasnął?
I skąd w ogóle podejrzenie, że ja renderuje swoje video w 50 klatkach?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości