Wielka proźba na temat intro
Witam prubowalem robic cos programem Sony Vegas lecz nic mi nie wychodzilo przyznaje nie znam sie na tym mial bym prosbe czy ktos z was mogl by zrobic mi takie intro do filmu
nie chodiz mi o intro ktore jest przedstawione w tutku lecz intro ktore zaczyna film dokladnie to te kwadraty lecace do gory i zostawiajace napis mogl by ktos mi je zrobic albo skonstruowac dla mnie tutka bardzo dokladnie opisanego z gory dziekuje i czekam na wasze odpoweiedzi
Odpowiedz
Krótka piłka, jaka twa cena?:D
Odpowiedz
szczerze nie wiem ile takie cos moze kosztowac nawet wiec czekam na propozycje tylko ludzie nie jakies kosmiczne ceny
Odpowiedz
Ten sam początek nie był robiony w SV, ponieważ mamy tam do czynienia z 3d w przypadku litery "S", takiego czegoś nie zrobisz w SV. Poza tym zrobienie tych obramówek jest dziecinnie łatwe i nawet jest o tym poradnik na tym forum.
Odpowiedz
krasux czytaj dokladnie o co mi chodzi mi chodzi o te kwadraty co robia sie w napis czyli nie da rady nikt tego dla mnie zrobic ??
Odpowiedz
Ooo, dość ciekawy efekt, postaram się coś wymyślić w tej sprawie. Ale wątpię w to, że zostało takie coś wykonane w vegasie.
Odpowiedz
skoro zaczyna sie tak tutek o Vegasie pewnie zostalo to tym zrobione wiec czekam na info :D
Odpowiedz
Ojj żebyś się nie zdziwił. Przeważnie takie coś jest robione w After Effects czy innych programach od compositingu.
Odpowiedz
nie wiem nie znam sie dlatego postanowilem zaczerpnac pomocy fachowcow da sie cos w tej sprawie zrobic ??
Odpowiedz
Nawet ten napis jest w 3d, nie zrobisz tego tak dobrze w SV, litery będą płaskie, nic dobrego z tego nie wyniknie.
Odpowiedz