PROBLEM Z PRZEJŚCIAMI
Witam serdecznie.

Mam mały problem z przejściami pomiędzy scenami. Zmontowałam cały film i na koniec chciałem pododawać przejścia i do końca mi się to nie udało :( Odtwarzając kawałek filmiku po dodaniu przejścia psuje się cały efekt, ponieważ w połowie tego przejścia obraz zmienia się na inny. Przykładowo stosująć przejście w stylu zegara po lewej stronie do połowy przejścia mam końcówkę poprzedniego filmiku, a po prawej początek kolejnego. Od połowy przejścia lewa strona przeskakuje na koniec filmu, który powinien być kolejny, a prawa na początek filmu pierwszego. Trochę cieżko mi to wytłumaczyć.

Dzieje się tak w przypadku dodania każdego kolejnego przejścia. Jest tak jakby pomiędzy to przejście trafiał kawałeczek jakiejś innej sceny.

Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Po pierwsze to nie ten dział kolego Wacek :P

Po drugie chyba wiem o co ci chodzi. Jak robisz przejście między klipami to nie przeciągaj za koniec/początek klipu bo się wtedy obraz ci zapętla i masz właśnie takie cuda. Musisz po prostu cały klip przesunąć a nie przeciągać za końce klipu :) Chyba o to chodzi, tak mi się przynajmniej wydaje :P
Odpowiedz
No wiem kolego, że to nie ten dział, ale dopiero co się zarejestrowałem i jak próbowałem pisać w innych działach to wyskakiwał komunikat, że nie mam uprawnień i nie mogę napisać postu.

Kolego, bo trochę tego nie rozumię i napiszę Ci może jak ja to robię:
Najpierw z eksplorera przeciągam jeden klip, a następnie drugi i łącze je ze sobą (między nimi jest przy łączeniu taki niebieski paseczek :P). Łącząc je nie przeciągam za końcówki klipu tylko łapię całe klipy. Następnie wybieram jakieś przejście i przeciągam je między lukę między te dwa klipy. No i wtedy wszystko się sypie :(

Dzięki za zaangażowanie :)
Odpowiedz
Ktoś tu reg. nie czytał. Newbies nie mogą pisać w odp. działach. Muszą napisać prośbę do administratora.
Przenoszę.
Odpowiedz
No to nie wiem :P

Pokaż screeny!!
Odpowiedz
Tutaj jest pierwsza część przejścia:

A tu druga - jedna klatka dalej po pierwszym zdjęciu:

A tutaj na youtuba wstawiłem to przejście :) :
Odpowiedz
Ewidentnie to jest to o czym ci mówiłem wcześniej :P
Odpowiedz
Jakoś mi to nie chce wyjść, a nie ciągne za końcówki klipów, ale jeszcze jakoś pokombinuje :)

Dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrowionka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości