Jak zrobić te efekty ?
Witam, mam problem, potrzebuje zrobić efekty podobne do:
W. mix youtube:

-od piątej sekundy, do siódmej, te takie iskry, czyy coś.
i:http://www.youtube.com/watch?v=hpuuSsJzadU
chodzi mi o intro Qskiego, bo chciałbym podobne (nie takie same) - poprostu potrzebuje paru efektów z jego intra.
Odpowiedz
1. blender i jego particle :D - wg. mnie to jest najtanszy sposób a czasem nawet efekty są lepsze.
2. Wbudowane w vegasa pro "pro type titler"
Odpowiedz
tidzu, a dał bys mi jakiś poradnik z tym pro type titler - jak go mieć, czy coś ? ? do vegasa 9.0 pro
i gdzie są ten blender i particle?
Odpowiedz
Blender to jest program...Do modelingu 3D
Odpowiedz
ściągam tego blendera, a to particle ?
Odpowiedz
To że sobie go pobierzesz to nie znaczy ze już hop-siup zrobisz... Ty wiesz ile pracy(praktyki i w końcu doświadczenia) wymaga wymodelowanie prostej animacji ??
Odpowiedz
Ja znam blendera tak myśle na 30-50% i to sporo siedziałem przy nim, ale fajne efekty zrobiłem, nawet z voodoo :P
Odpowiedz
a mógłby ktos zrobic poradnik, jak zrobic te efekty co są na filmiku w tym blanderze ?
Odpowiedz
A mógłbyś przestać zawracać dupę, tylko kupić ze trzy książki do Blendera i spróbował samemu? Czytając Twoje posty podziwiam cierpliwość moderatora.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Takie efekty uzyskasz z sampli video, nie trzeba Ci 3D. Wpisz w Google: "Detonation films" i tam są darmowe sample. Do użytku w filmie, iskry też są.

Inna opcja, Adobe AE ma takie generowane iskry w swoim programie. Particles, Particualrs? Nie wiem, coś podobnego.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz