Posterunkowy Bambułka 2
Jakby komuś się nudziło (mówię tak bo to trochę długi film około 25 minut) to zapraszam do obejrzenia nowego filmu ZFSebastian pt. Posterunkowy Bambułka 2. Jak sama nazwa wskazuje jest to kontynuacja pierwszej cześć filmu :) Film powstawał prawie dwa lata więc nieraz można zauważyć różnice w wyglądzie bohaterów jak i w samym obrazie :)

Odpowiedz
Długi, ale wcale nie nużący. Bardzo fajnie zrobiony film. Uśmiałem się, jak rzadko kiedy :)
Odpowiedz
hehehe ale sie usmialem dobre,oby tak dalej
Odpowiedz
Gruba produkcja nie ma co- Sebastiany nadal mnie zaskakują... Zwłaszcza z tą sceną pościgu i zaangażowanie "kaskadera"...

Świetne ujęcia z kamery (wykorzystanie wózka i "patentu naffnaffa do kręcenia na aucie"), dialogi rządzą...no po prostu, nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich filmów. Będę się próbował na tym wzorować (choć nie wiem z jakim skutkiem).

PS:Pan złodziej przypomina Borisa Blanka, ze szwajcarskiej grupy muzyki elektro "Yello" (kojarzycie "Oh yeah"? :3)

[Obrazek: mob101_1172580225.jpg]
Odpowiedz
Hheheh to co piszecie to jest miód na moje uszy yyy.. znaczy oczy ;)
Faktycznie wynajęliśmy kaskadera :D Chłopak świetnie wywijał na tym bmx, niestety nie mogliśmy pokazać więcej jego umiejętności :D

Co do tych świetnych ujęć to bym się nie zgodził trochę, ale skoro wam się podobają to jest ok :)

A najbardziej podoba mi się zawsze, jak ktoś po obejrzeniu naszych filmików, mówi ze ma ochotę zrobić coś podobnego albo wzorować się na nas :D
Odpowiedz
Gratuluje udanej produkcji! Miało być śmiesznie i było - fajnie się oglądało. Ładne plenery.
"Znowu nadgryziony!!" mnie położył ;))
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości