Pytanie ?
Posiadam oryginalny Sony Vegas Pro 8.

Chce go sprzedac. Ile moglbym dostac max za niego ?

Czy mozna to sprzedac w jakims sklepie ?

CZekam na odpowiedzi.
Odpowiedz
W sklepie nie sądzę. Ile - na pewno musisz zobaczyć najpierw ile kosztuje upgrade z 8 do 10 w POLSKIM sklepie z VAT. Jeśli dobrze wyliczyłem, to będzie to ok. tysiąca zł (z VAT). Pełna wersja powinna kosztować u nas ok. 2500 zł (tak przeliczam z euro).
Czyli cenę musisz dać taką, żeby komuś się opłacało kupić upgrade.
Może 1000? Może 500? Pamiętaj, że będę jeszcze zapewne promocje.
Bierz też pod uwagę drobiazg, jakim jest faktura. Nie sądzę, by ktoś z tego forum kupił sobie Vegasa Pro ot tak, jako hobby. Potencjalny nabywca wersji Pro prowadzi działalność gospodarczą, musiałby mieć więc dowód zakupu i umowa cywilno-prawna niekoniecznie może go satysfakcjonować.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Oryginalny? ale "używany" czy nówka sztuka w folii nigdy nie instalowana, nie rejestrowana? Bo to tez dość istotne. W przypadku "używanego" oprogramowania nie zdziwiłbym się gdyby były jakieś problemy prawne z tym związane. Producenci bardzo by chcieli uniemożliwić odsprzedaż programów, gier, filmów itp... i nie wiem czy nie maja już w tym jakiś sukcesów.

Nie tak dawno jak dobrze się poszukało to można było mieć SV9 za około 750 złotych, wiec za 8 nie wiem czy więcej jak 500 złotych ktoś zechce zapłacić.
Odpowiedz
Uzywany,zainstalowany ale nie rejestrowany w internecie.
Odpowiedz
Od kiedy można używać Vegasa bez rejestracji? Musisz go przecież aktywować. Aktywując podajesz swoje dane.

Odpowiedz
Tak ale plik rejestracyjny zapisuje sie na dysku i potem z tamtad odpala.Zainstalowalem go bez uzycia internetu i chodzi elegancko. A plik register znajduje sie w mojej dokumenty. Poza tym nie podlaczalem nigdy internetu do tego kompa.I SV dziala.
Odpowiedz
To się mylisz, rejestracja jest online (sprawdź na stronie SONY), a twój Vegas pewnie pochodzi z kamer, takie NOWE i NIEUŻYWANE to na allegro za ok 400 zł
Odpowiedz
Cytat:Zainstalowalem go bez uzycia internetu
Nie musisz mieć dostępu do netu przy Vegasie, owszem, nawet jest to wskazany by taki komputer nie był wystawiony wprost do sieci, wybiera się wtedy opcje rejestracje z innego kompa. Wpisuje się serial, odczytuje ID maszyny, wysyła do Sony (nawet faxem można) i dostajesz kod aktywacyjny. Dopiero po jego wpisaniu Vegas działa. Nie ma innej możliwości zrobienia tego legalnie.
Inna sprawa, że nielegalnie się da, co jak sądzę może potwierdzić spora grupa autorów fragmovies :)

Odpowiedz
Czyli wpisuje sie to ID .A standardowo jest to tylko 1 serial number ? Bo posiadam jeszcze Jakis A.Code. To chyba tez do tego ?
Odpowiedz
Serial to serial, kod aktywacyjny to kod aktywacyjny. Na podstawie seriala i Machine ID Sony generuje kod.
Edit: czasem z Vegasem jest coś takiego jak Optional Authentication Code. Wtedy możesz rzeczywiście używać Vegasa bez netu, ale o ile pamiętam ma to też ograniczenie czasowe.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości