Cenzura
Sorrka, ale taka głupotka, bo nie mogę dojść, niby wiem jak się robi , z resztą już robiłem cenzurę, ale mój problem polega na tym , że nie wiem o co chodzi, z przesuwaniem tej cenzury, za ruszającym się obiektem. Tz. albo chwytam za punkt cenzury i przesuwam ją całą, albo przesuwam każdy punkt odzienie. Ale którą ikonką się to zmienia, że raz mogę tak, a raz tak, bo w moim przypadku jest tak, że przesuwam całą cenzurę pociągając za jeden punkt, a potem nie wiem, czy podwójne kliknięcie w ten punkt, czy może coś innego naciskam, ale zmienia mi się, że każdy punkt trzeba przeciągać osobno i nie wiem czym wrócić do zwartej postaci cenzury.
Nie wiem czy nie zagmatwałem, ale jak by coś było niezrozumiałe to się poprawię.
Odpowiedz
Kliknij prawym na tej swojej masce (cenzurze) i daj Select -> All wszystkie punkty powinny się razem przesuwać. Mam nadzieję ze o to ci chodzi, bo tak to opisałeś że nich cię drzwi ścisną :D
Odpowiedz
Wiem, maskowanie jest dziwaczne.
Spróbuj wcisnąć np. CTRL + SHIFT i klikać na punkty maski, będą się odznaczać/zaznaczać.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie wiem, czy nie łatwiej jest robić cenzure za pomocą "cookie cutter "
Odpowiedz
(10-14-2010, 12:28)tidzu napisał(a):  Nie wiem, czy nie łatwiej jest robić cenzure za pomocą "cookie cutter "

Pewnie że łatwiej, przesuwasz już gotowe kółko.
Oczywiście o dwóch warstwach o skopiowanym klipie, wiesz by to zadziałało?

A jeszcze łatwiej zrobić to z pluginem od NewBlue FX - PIXELATOR
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Który kosztuje ok. <70 dolarów każdy zestaw....

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz