Vegas 10 pro - mail promocyjny
Kupiłem sobie dzisiaj nowego Vegasa - jest super - tylko teraz przed chwilą Sony przysłał mi ofertę ze se mogę zaktualizować za 100$ taniej i jeszcze jakiś bonus do wyboru :((( - w myśl zasady (o której zapomniałem) Pospiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł - aaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
Ale wtopa, szkoda tych 100$. Tak z ciekawości, dodali coś nowego od dźwięku?
Odpowiedz
Dodali - kolorową konsole, efekty na podobnej zasadzie jak do wideo, coś tam w czasie rzeczywistym. Ale nie podejmę się opisać, to Groh musi poopowiadać bajki :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(10-11-2010, 23:59)efix napisał(a):  Dodali - kolorową konsole, efekty na podobnej zasadzie jak do wideo, coś tam w czasie rzeczywistym. Ale nie podejmę się opisać, to Groh musi poopowiadać bajki :)

To coś to render w czasie rzeczywistym czyli coś w rodzaju zgrania 1:1; czas materiału = czas renderu; po co to? - a no po to jak używasz jakiegoś wirtualnego instrumentu opartego na zegarze rzeczywistym lub jakiejś interakcji z innymi ścieżkami. ewentualnie jakiś instrument MIDI. Mówiąc krotko nawet dla mnie mało przydatne, ale wszystkie profesjonalne programy to mają, więc alleluja...
Odpowiedz
ps. udało się odkręcić, skorzystałem z oferty promocyjnej :)))
Odpowiedz