Wersja trial Vegas 10 Pro już dostępna!
Jak w temacie, http://www.sonycreativesoftware.com/down...s/vegaspro
Vegas 10 Pro oraz DVD Architect 5.2 wersja trial oraz oczywiście można je już kupić.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No i jest nowa zabaweczka :))))
to grupowanie track`ów jest super
Odpowiedz
Jest :D Już biorę się za testy.
Odpowiedz
Pogratulować wynalazku :P
Kod:
Extra Information
   File:                C:\Documents and Settings\tidzu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Sony\Vegas Pro\10.0\svfx_video_grovel_x86.log
   File:                C:\Documents and Settings\tidzu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Sony\Vegas Pro\10.0\svfx_Ofx1_1_plugin_x86-'com.sonycreativesoftware_Filters.Stereoscopic3DAdjust' (0, Multiple Contexts).log
   File:                C:\Documents and Settings\tidzu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Sony\Vegas Pro\10.0\svfx_Ofx1_1_plugin_x86-'com.sonycreativesoftware_Filters.Stereoscopic3DAdjust' (0, Filter).log
   File:                C:\Documents and Settings\tidzu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Sony\Vegas Pro\10.0\dx_video_grovel_x86.log

Problem Description
   Application Name:    Vegas Pro
   Application Version: Version 10.0a (Build 387)
   Problem:             Unmanaged Exception (0xc0000005)
   Fault Module:        C:\WINDOWS\system32\sisgl.dll
   Fault Address:       0x690180CF
   Fault Offset:        0x000180CF

Fault Process Details
   Process Path:        D:\vegas\vegas100.exe
   Process Version:     Version 10.0a (Build 387)
   Process Description: Vegas Pro
   Process Image Date:  2010-10-05 (Tue Oct 05) 11:43:54
Odpowiedz
Co to? Log z błędami? Wybacz, ale nie mogę z tym softem :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A jak wygląda sprawa z instalacja triala, gdy ma się zainstalowana pełna wersje SV9? Nie będzie się to gryzło? Mam trochę projektów do skończenia w sv9 i nie chciałbym się bujać nagle z jakimiś reinstalacjami, kombinacjami, eksperymentami. Miał ktoś jakieś problemy czy mogą być obie wersje zainstalowane równolegle? Chciałbym poeksperymentować z nowa wersja i pewnie ją może nawet kupie w końcu (choć za każdym razem sobie obiecuje ze to już ostatni Vegas)
Odpowiedz
Cytat:A jak wygląda sprawa z instalacja triala, gdy ma się zainstalowana pełna wersje SV9? Nie będzie się to gryzło? Mam trochę projektów do skończenia w sv9 i nie chciałbym się bujać nagle z jakimiś reinstalacjami, kombinacjami, eksperymentami.

U mnie wszystko w jak najlepszym porządku, nic jak na razie się nie gryzie, lata równolegle 9 i 10 :) Co do nowej wersji ... nie wiem czy nie zapeszę ale wreszcie działa z AVCHD jak trzeba, powiem więcej .. jest mniód :) 5 ścieżek z kolor korekcja na każdej.. podgląd real-time :) bez rwania, czkawek itd. Ładowanie projektu na timeline, ok 5 godzin i jakieś 500 klipów - no problem, ... wreszcie :)

Zaczynam próbne rendery ... zobaczymy co z low memory ? :)
Odpowiedz
Hoho, Karis, widzę, że się w końcu skusiłeś i zawitałeś tutaj.
Tak, przez dłuższy czas używałem równolegle 9 i 10 i jeszcze Studio. Jeden warunek - jak otworzysz plik z 9 w 10 i zapiszesz to już dupa.
Uwaga do wszystkich - przeczytajcie na wszelki wypadek Release note. Są tam informacje o rzeczach, które niekoniecznie dobrze chodzą.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jak na moje jest jak na razie rewelacyjnie .. znaczy jeszcze low memory nie widziałem :)
Odpowiedz