Rendering. i ciągłe 0% na postępie.
Szukałem takie hasła jak "0% rendering" , "nie renderuje" , problem z renderingiem" i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie które zadaję wam teraz:
Włączam renderowanie wideo nie skomplikowanego filmu (głównie teksty szybko przelatujące + powolnie powiększające się dłuższe teksty). A program po 30 minutach renderowania jest nadal na 0 %, dzieje się to za kazdym razem tylko z tym konkretnym projektem. Nie jest to wina słabego kompa bo juz nie takie rzeczy renderowałem.

Co robić ?
Odpowiedz
Jezu. Ile można - kodek, format, jakieś dodatkowe pliki, komputer? To wszystko mogłeś podać.
Odpowiedz
Spróbuj jedną z "Bunchowskich, złych metod, które zawsze działają".

Cytat:Ja znam kilka sposobów na ten problem:
Na takie problemy ogólnie...

1. wklej pliki do nowego projektu i spróbuj wyrenderować teraz.
2. zapisz projekt, otwórz nowy projekt i przeciągnij PLIK PROJEKTU na linię czasu, jak się zrobi to spróbuj wyrenderować teraz.
3. podziel film na kilka części (możesz przyspieszyć prace za sprawą Batch Rendera) i jak obejdzie się bez problemu to potem sklej wyrenderowane klipy w nowym projekcie i spróbuj wyrenderować teraz. Możesz tak samo zrobić z tym, że po wykonaniu najpierw punktu 2-go.
4. wklej projekt, lub możesz też spróbować przeciągnąć zapisany projekt do NOWSZEJ wersji Vegasa i spróbuj wyrenderować teraz.
5. ustaw najwyższy priorytet dla tego programu, odłączając wszystkie inne programy jak antywirusy itd i spróbuj wyrenderować teraz.

Ja Ci powiem tak... bardzo często mam problemy z Vegasem. Momentami tak mnie wkurwia, że mam ochotę wyrzucić monitor przez okno, ale jestem bad ass motherfucka' i KAŻDY problem jakoś tam rozwiązałem i zaplanowany film zrobiłem. Także: Bunch 1:0 Vegas i wynik utrzymuje się wciąż.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz