Domowy statek kosmiczny :)

Myślał ktoś kiedyś z Was o odbyciu takiej podróży swoją kamerą? :>
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
ciekawe doświadczenie ;p
Odpowiedz
To było genialne.
Powietrze samo uszło i balon opadł? Jakim cudem się nie roztrzaskał?
Jak zadziałał, i o ile, spadochron?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Balon jako to balon, nie tyle z niego uszło powietrze (a właściwie to hel...) tylko eksplodował, jak to mają w zwyczaju balony w stratosferze. No można to uznać za pewną gwałtowną formę ujścia powietrza.
Z tego co zrozumiałem to spadochron jak najbardziej zadziałał, a nawet gdyby nie, to takie truchło balonu całkiem nieźle wyhamowuje.
Super sprawa, szkoda tylko, ze w sumie troche dał gościu ciała - mógł to podwiesić trochę niżej na lince i dodać jakieś stateczniki, jak przy sprzęcie meteo. Tez bym się tak pobawił, ale u nas chyba za dużo samolotów lata na takie zabawy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
My też mamy coś takiego. Ach co za cudna inicjatywa! Na GENIALNE rzeczy idą pieniądze :)

http://www.krakow.travel/golebie-kreca-krakow

Przytoczę najlepszy cytaty:

Cytat:Sztuka? Nic to, nieważne! Ostatecznie te kilka grobów w których paru nieboszczyków się przewraca da się jeszcze przetrzymać. Pocieszającą myślą jest to, że w końcu Kraków ma coś, co może sprzedawać na całym świecie: Filmy reklamowe o mieście, którego nikt nie jest w stanie rozpoznać. Dopiero teraz, po obejrzeniu "tego czegoś" zrozumiałem, dlaczego "Ikar" dostał nagrodę. Uśmiechacie się? Śmiejecie? "Z czego się śmiejecie? Z [...]"

Cytat:Ciekawy pomysł. Dzięki nieustannemu drganiu ekranu oglądający ma wrażenie, że może poszybować wraz z miękkim, szarym ptakiem. O projekcie dowiedziałam się z jakiegoś tygodnika. Dobrze, że są na świecie jeszcze tacy oryginalni ludzie, którym nie brakuje wyobraźni :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
http://www.diyphotography.net/hd-camera-...from-space tu pisze, że to było kręcone iphonem 4 :D Można by rzec, że nowy iphone jest 'wyjebany w kosmos' :)
Odpowiedz
Nie, tam jest napisane (a nie pisze), że iPhone był użyty do GPS...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości