Sony vegas Pro 9.0 zawiesza się przy opcjach typu play stop itp.
Tak jak w temacie, Po niecałej minucie używania tego programu zawiesza się.najczęściej to się dzieje jak nacisnę play stop i tak dalej.Dzisiaj usunąłem wszystkie niepotrzebne pliki, przeskanowałem cały komputer antywirusem zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej, przeinstalowałem vegasa, nawet z defragmentowałem obie partycje i oczyściłem rejestr i dalej tak jest
Odpowiedz
Podaj informacje nt. komputera i klipów filmowych.
Odpowiedz
Amd Athlon Le-1640 3GHz
4Gb ram
GeForce 8600Gt sonic+ 256 mb
Dysk 500Gb
zasilacz 350 fortron
Monitor Asus VW192s 19"
Windows XP home sp3

klipy filmowe są prosto od frapsa
Odpowiedz
podejrzewam sterowniki karty dźwiękowej - pewnie zintegrowana
Odpowiedz
tak zintegrowana a to może być przez to?Płyta główna to Asrock A770de
Odpowiedz
"prosto od frapsa" - co to ma być? Ja osobiście nie nagrywam frapsem i nie wiem, jak ty to tam masz poustawiane. Z doświadczenia wiem, że powinieneś przekonwertować klipy na jakiś lepiej strawny dla vegasa format.
Odpowiedz
Prosto z frapsa - czyt. avi skompresowane niby nieskompresowanym kodekiem fraps.
Odpowiedz
Ostatnio dość często takimi klipami się bawiłem i nie miałem nigdy problemu z vegasem.Dzisiaj wrzucę jakiś inny format i dam znać czy dalej jest tak samo
Odpowiedz
Asrock - i się dziwisz, płyta to najważniejsza część komputera, a ta jest do d... To szukanie w stogu siana, spróbuj zaktualizować bios luk kup kartę zewnętrzną a tą koniecznie wyłącz w biosie. Nie wiem czy masz zintegrowane Video, jezeli tak to zrób to samo. I jeszcze jedno, często masz blue screen`y.
Odpowiedz
(10-02-2010, 22:45)tidzu napisał(a):  "prosto od frapsa" - co to ma być? Ja osobiście nie nagrywam frapsem i nie wiem, jak ty to tam masz poustawiane. Z doświadczenia wiem, że powinieneś przekonwertować klipy na jakiś lepiej strawny dla vegasa format.

Pomogło, dzięki.Od jakiegoś czasu używałem takiego formatu i wszystko było dobrze i myślałem że to przez coś innego

(10-04-2010, 4:17)groh napisał(a):  Asrock - i się dziwisz, płyta to najważniejsza część komputera, a ta jest do d... To szukanie w stogu siana, spróbuj zaktualizować bios luk kup kartę zewnętrzną a tą koniecznie wyłącz w biosie. Nie wiem czy masz zintegrowane Video, jezeli tak to zrób to samo. I jeszcze jedno, często masz blue screen`y.

Rzeczywiście niektóre płyty z tej firmy nie są udane, przynajmniej kiedyś kilka takich było.Ale tą co mam to dosyć już przeczytałem żeby wiedzieć że w swoim przedziale cenowym jest to jedna z lepszych płyt głównych.Blue screen'a nie miałem jeszcze i raczej nie będę miał :)
Dziękuje za pomoc temat można zamknąć.
Odpowiedz