Specjalne dźwięki dla intr, zwiastunów
Witam,
wiem, że już takie wątki były poruszane, ale te linki co były tutaj podawane, nic nie znalazłem,
właśnie stworzyłem intro, mam zamiar stworzyć jeszcze kilka, i potrzebne mi dźwięki,
wiecie, jak w intro zrobię efekt spadającego tekstu i nagle o coś tam uderza i mi jest potrzebny dźwięk uderzenia czegoś, albo zrobię zmniejszający się tekst to jest potrzebny mi dźwięk, takiego ściszającego się szumu,
no generalnie chyba każdy wie o jakie dźwięki chodzi/ efekty dźwiękowe
Bardzo proszę właśnie aby ktoś dał jakiś link, gdzie właśnie znajdę takie efekty dźwiękowe, oczywiście będę szczęśliwy jak będzie to za darmo
Bardzo proszę o pomoc,
Pozdrawiam
bogdanos0 (nowy)
Odpowiedz
http://www.findsounds.com/ znajdziesz tu wszystko... Tylko trzeba po angielsku wpisywać ale myślę że to nie problem,prawda ? :>
Odpowiedz
no jasne, że nie...
dzięki za linka,
a tylko powiedz mi, bo chcę aby dźwięk był dobrej jakości, to na ile ustawić Hz??, domyślam się, że ta lepsza jakość to 44100Hz, ale nie jestem pewien
Odpowiedz
16bit
44100hz
Odpowiedz
kurcze nie mogę znaleźć dwóch dźwięków,
jak jest efekt w filmie, że tekst się do ciebie zbliża, czyli się powiększa, i jest taki charakterystyczny szum, to czegoś takiego szukam, i dźwięk, jak tekst się zmniejsza, myślę, że wiadomo o jakie dźwięki mi chodzi, możesz pomóc mi znaleźć takie dwa dźwięki?, bardzo proszę
Odpowiedz
Chyba znalazłem.
z tym można poeksperymentować,np. zwolnić tym samym przedłużając jego trwanie co dało by fajny efekt :)

a do tego można zrobić całkiem już fajne wejście :) nagły,szybki wlot napisu i pęknięty ekran :> Co Ty na to ? :)
Odpowiedz
ten pierwszy dźwięk jest nawet dobry, może go wykorzystam, ale ten drugi nie odpowiada mi, pomęczę się trochę, poszukam może coś dobrego znajdę
Odpowiedz
(09-30-2010, 19:17)Karmel napisał(a):  http://www.findsounds.com/ znajdziesz tu wszystko... Tylko trzeba po angielsku wpisywać ale myślę że to nie problem,prawda ? :>

Odpowiedz