Renderowanie na dysk zewnętrzy?
Nie rozumiem tej przypadłości, gdy renderuje na dysk zewnętrzny, tworzy mi kilka plików, prawdopodobnie, bo nie sprawdziłem tego, ale chyba w miejscach cięć, robię to samo i renderuje ten sam film tylko zmieniam dysk docelowy na wewnętrzny i jest wszystko ok. Warum?
Odpowiedz
jak wielkość jest tych części ?
Odpowiedz
już to usunąłem, ale ten akurat plik cały MPG miał 2,15GB, pocięty połowę wyrzucone, powiedzmy 1GB, po wyrenderowaniu do AVI wyszło tego 18,3GB, a do FLV 43,3MB
Odpowiedz
(09-29-2010, 20:32)habson1111 napisał(a):  już to usunąłem, ale ten akurat plik cały MPG miał 2,15GB, pocięty połowę wyrzucone, powiedzmy 1GB, po wyrenderowaniu do AVI wyszło tego 18,3GB, a do FLV 43,3MB

Rozumiem, że w kawałkach był ten plik 18,3 GB? Dysk zewnętrzny masz w FAT32?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
to znaczy tak: przed renderowaniem plik był w formacie MPG i miał 2,15GB (15 minut) z tym, że te 15 minut pociąłem na kawałki z których zostało mi ok 4 min, więc powiedzmy w zaokrągleniu 1/3, to wyrenderowałem do AVI i wyszło mi 18,3 GB ( na dysku wewntrzym), natomiast jak renderowałem na dysk zewnętrzny FAT 32 to mi wyrenderował, każde cięcie osobno.

A dodam jeszcze że renderowanie odbywa się 3 razy dłużej na dysk zewnętrzny
Odpowiedz
System FAT32 obsługuje pliki maksymalnie wielkości 4GB - 1 bajt.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
sorrka, że się tak zapytam bo i tak już prawie zapełniłem ten swój dysk zewnętrzny tymi swoimi relacjami, a nie chce tego kasować, a nóż widelec się do czegoś przyda tylko jeszcze nie wiem do czego i chce kupić nowy dysk zewnętrzny to na co mam zwrócić uwagę??????? Jaki byście polecili, bo ja tak naprawdę to tak trochę z motyką na słońce, w tych wszystkich tematach, zielony jestem, (ale się uczę :-))dla mnie w dysku zewnętrznym to się tylko pojemność liczyła.
Odpowiedz
Spróbuj wyrenderować do formatu WMV. Spadnie wielkość.
Ale tak na test, bo tutaj tego nie polecają stosować bo podobno jest problematyczne.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Co do dysku - najlepiej kup sobie stację dokującą ( http://allegro.pl/stacja-dokujaca-do-dys...10603.html ) najbardziej uniwersalna
Odpowiedz