Problem z klipami
Czesc, jakis czas temu nagralem kilkanascie klipow z gry. Zrenderowalem je dzieki x264 oraz wrzucilem na rapidshare, okazalo sie ze kolega z jakichs przyczn nie jest w stanie ich wrzucic do SV w miejsce gdzie sie klipy edytuje,(mimo to byl w stanie je ogladac) tak wiec odpuscilismy sobie to. Po jakims czasie,formacie kompa, postanowilem znow sprobowac zrenderowac oryginalne wazace 4gb. Co sie okazuje, Sony vegas w ogole na nie nie reaguje gdy proboje je wrzucic,z ciekawosci proboje takze ze zrenderowanymi plikami,i to samo ! Doszedlem do wniosku ze mam ten klopot j.w kolega. Tez jestem w stanie ogladac je w dowolnym odtwarzaczu aczkolwiek chcialbym je moc edytowac/wyrenderowac. Posiadam SV 9, sciagalem mase roznych codec packow w celu rozwiazania problemu ale jak do tad nic nie wskoralem.Posiadam oryginalne klipy , kazdy okolo 4gb,nagrywane frapsem, co sprawia ze nie moge ich wrzucic do SV?

To jeden ze zrenderowanych klipow ktory sprawia mi problemy. http://www.megaupload.com/?d=SGFWYO8I
Dzieki za wszelka pomoc !
Odpowiedz
Cytat:sciagalem mase roznych codec packow
Cytat:co sprawia ze nie moge ich wrzucic do SV?

No właśnie to :)) Albo zrób porządek z kompem i wyrzuć wszystkie kodeki (trochę zabawy z rejestrem) i zainstaluj od nowa, ALE tylko te, których potrzebujesz albo postaw sobie system od nowa ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz