[ BeeTv ] Krótka Scena Akcji

Polecam oglądać na YouTube w HD

Filmik Nakręcony na Spontana :D Jeżeli chodzi o to, że ten sam gościu strzela i ucieka to proszę nie zwracać na to uwagi, ponieważ miałem tylko jedna osobę do dyspozycji :D

Proszę o Komentarze i Oceny !!

Pozdrawiam Griver
Odpowiedz
Rewelacja efekty jak na taki film. W końcu coś fajnego. To miła odskocznia od oglądania filmów nagranych kalkulatorem. Mistrzowsko wpasowałeś łuski i ogień.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Tylko szkoda, że jak strzelasz obok niego to idzie tam w ziemie z 10 pocisków, gdy ty wywaliłeś co najmniej +50 ;p No i jak strzelałeś to źle zagrałeś. Niby zaczynasz celować, a już pociski wylatują, broń w ogóle się nie trzęsie. I jeszcze zauważyłem, że wszystkie pociski w glebie wyglądają tak samo ;p Pamiętaj, że szczegóły wbrew pozorom są najważniejsze w takich filmikach(oprócz fabuły) ;p A zapewne muzzle flash nauczyłeś się robić z tuta freediew?
Odpowiedz
(09-29-2010, 7:59)tomq77 napisał(a):  No i jak strzelałeś to źle zagrałeś.

To nie ja byłem tylko Kolega ja jestem trochę starszy od niego :P

(09-29-2010, 7:59)tomq77 napisał(a):  zapewne muzzle flash nauczyłeś się robić z tuta freediew?

oglądałem tego tuta freddiewa ale w tym filmiku nie wykorzystałem go. Jest to zwykły muzzle flash z Action Essentials nawet błysków nie robiłem bo skupiłem się na łuskach

Dzięki za Komentarze

Pozdrawiam Griver
Odpowiedz