test kolorkow i campathy cs1.6

Napiszcie co mam poprawic :]
Odpowiedz
jak bardzo korekta kolorów potrafi wpłynąć na materiał ; )
Odpowiedz
Witam ! Świetne filmiki (testy :D).
Mam pytanko - jakich używasz efektów? Prosiłbym o nazwy :) Głównie chodzi mi o tą kolorystykę, ew. przejścia, rozmazania itd. Bo ja używam zwykłych jakichś Sony Vegas Blur'ów, ale kiepsko to wychodzi.
Odpowiedz
Jak dla mnie pasuje mocno do klimatu cs ta kolorystyka ;)) Jak dla mnie lepiej by się w to grało z taką kolorystyką. Moim zdaniem ci goście byli poustawiani, że wychodzą z za roku i cie nie nawalają no chyba ze to jakieś totalne nooby..
Odpowiedz
0:2 sec. w pierwszym filmiku, jak robi się ten efekt - ten co z góry graczy widać. ;>
Odpowiedz
(11-14-2010, 23:56)vasyL96k napisał(a):  0:2 sec. w pierwszym filmiku, jak robi się ten efekt - ten co z góry graczy widać. ;>

Cam Path :D

Jak masz demo pov to w konsoli wpisujesz dem_forcehltv 1 i masz kamerę tylko wpisz to przed uruchomieniem dema a jak chcesz ładne i płynne ruchy kamerą to właśnie są campathe
Musisz wpisac "-demoedit" w parametrach startowych csa znajdziesz w własciwosciach na steamie
lub w Hlae
w Custom command line options
Tutaj masz jeszcze filmik

Pozdrawiam ZiomiX
http://www.youtube.com/ziomix01 Subskrybuj!!! ;]
Odpowiedz
OK! Dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam -
legendarypwn~
Odpowiedz
Co poprawić moim zdaniem: kolor na inferno na kilka sekund zbyt intensywny, reszta git , tylko dlaczego w pierwszym filmiku było tak mało fps?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości