Spowolnenie filmu i pauza
Szukam tutoriala jak spowolnić film tak stopniowo do takiego Freeza sceny i by móc tego freeza przerzucić do photoshop'a aby dodać efekty, a poźniej go powrócić do normalnego stanu filmu.

Szukałem tematu na forum i nie znalazłem takiego
[Obrazek: 9c1c25ea7961199889ebb46803f7b72d.jpg]

"I znów te kilka prostych słów,
ktore uderzaja w twoj sluch,
mowsz nonsens - ja mowie nonstop,

MOIM ŻYCIEM JEST HIP-HOP !!"
Odpowiedz
jest tutorial o tym jak spowolnić wideo, jest również o tym jak zrobić "freez" i zapisać tą klatkę. Zajrzyj jeszcze raz do działu z Tutorialami i do FAQ...

A co do takich slow motion to są osobne programy, bo w Vegasie jak nie nakręcisz tego specjalną kamerą to kupa będzie. Vegas służy już do montażu wideo, a nie do tryliona efektów na sekundę. Od tego masz inne softy, AAE na przykład. :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
No ja wiem, używam sam AAE :)
Ale mi chodzi by wyciąć człowieka i go powielić i zrobić jak sie z jednego rozchodzi w 3
Odpowiedz
To wprawdzie nie jest stricte to czego potrzebujesz, ale powinno Cię naprowadzić na właściwą drogę: http://sonyvegas.info/Temat-Kolorowy-tra...07#pid4607

W tutorialach poszukaj coś na temat masek i track motion. Nie zrzynaj prosto z tutoriali, bo to niczego dobrego nie wróży ;p
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
To ciężko będzie to zrobić na SV, bo to kilka filmów musiałoby być i pewnie sporo maskowania i trackingu. Chyba dobrze zrozumiałem o co Ci chodzi. Coś w ten deseń
?
W 1:06 zrobił to niedokładnie.
Odpowiedz
@Krasux
Coś takiego tylko żeby nie robić tak trudno chciałem to zrobić jako zdjęcie tak obok siebie co szaleje i rozmazuje głównego aktora
Odpowiedz
Robi się to na podobnej zasadzie, musisz jedną klatkę z filmu odpowiednio wymaskować i jakiś blur na nią dać.
Odpowiedz
Chodzi Ci o coś takiego?
Bo tak ja odebrałem Twoje zatrzymanie klipu, nawalenie efektów i ponowne puszczenie go.

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
@Bunch
Dokładnie coś takiego i ja chce to zrobić jako przedstawienie postaci na początku filmu, razem z napisami kto gra :)
I jak to się robi? Tak jak napisaliście powyżej ?
Odpowiedz
No to masz proste zadanie, zapisz jedną klatkę jako obraz, wytnij postać i zapisz jako png, potem to do Vegasa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości