Wybór muzyki do filmu
Siemka!
Nie dawno wstawiłem na youtube i także na tym forum filmik o "polskiej piłce" w latach 1973 - 1982. Oczywiście dostałem kilkanaście komentarzy dotyczących filmu. Ale w każdym z nich było napisane abym zmienił muzykę w filmie. (w oryginale była "Requiem for a dream" wersja skrócona) Ta piosenka się trochę wszystkim "przejadła" więc postanowiłem nie co zmienić mój film. Dodam kilka nowych ujęć i ogólnie chciałbym trochę bardziej go dopracować. Ale przede wszystkim chciałbym zmienić muzykę ale siedzę od 3 dni i szukam jakieś podobnej gatunkiem ale nic ciekawego nie mogę znaleźć. Poradzicie coś? Z góry dziękuję.
Odpowiedz
Muzyka filmowa, ambient, downtempo? Polecam stronę http://soundcloud.com Znajdziesz tam mnóstwo muzyki, często na licencji CC i będziesz mógł ją wykorzystać w swoich produkcjach.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Konkretnych tytułów Ci nie podam, ale spróbuj coś wyszperać w tytułach z przełomu lat 70-80. Pompatyczna muzyka raczej się nie nadaje, bo choć drużyna narodowa jest ważna, to lepiej daj coś co podkreślało atmosferę radości, bądź smutku, w zależności od tego, który mundial wspominasz.
Odpowiedz
Co myślicie o: Enya - Wild Child (wersja instrumentalna)?
Odpowiedz
Dobra wyszukiwanie zakończone; już film montuje. Nie długo ukaże się na youtube i tym forum do oceny. Pozdro
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości