Targi IBC2010 i to i owo o obróbce 3D w Vegas 10 Pro

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ciekawe. Z tym że takie 3D osobiście się nie sprawdza tak dobrze. To bardziej taki gadżet niż coś co się obejrzy z przyjemnością bez powodowaniu bólu głowy. No chyba że mówią o czymś innym, niż o użyciu standardowych okularków red-cyjan.

Tylko "3D adjust plug-in"? Plugin? To powinno być od razu w wersji 10 Vegasa!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ale co powinno być? Vegas 10 jest dosyć dobrze wyposażony w obsługę 3D. Czego oczekujesz? Można używać wielu systemów, i okularków anaglifowych, i migawkowych masz wiele możliwości wyboru.
Na jakiej podstawie wnioskujesz, że się "nie sprawdzi", póki co na świecie myślą trochę inaczej, i jak osttanio pooglądałem sobie telewizory 3D, szczególnie plazmę Panasonica, powiem Ci, że nie pogardziłbym...

Odpowiedz
Aha, oglądałem to wczoraj. Jestem pod wrażeniem. Ciekawe za ile lat telewizory 3D czy ekrany staną się standardem ;> Ja do dzisiaj pracuję na CRT bo lepsze barwy uzyskuję ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
...które tylko Ty widzisz :)
Ogólnie i tak zależy wszystko od klasy monitora, oświetlenia, nawet koloru ścian. Samsung już pokazał telewizory "bezokularowy", myślę, że na tę Gwiazdkę będzie już szał na tv 3D jeszcze z okularami, a na wiosne 2012, no najdalej zime 2012 będą dostępne powszechnie dobrej jakości telewizory do 3D bez okularów. Czy monitory? Bo ja wiem, myślę, że w dużo mniejszym stopniu.

Bunch, wygęgaj się w końcu, czego Ci brakuje w Vegasie 10 jeśli chodzi o 3D, że mówisz, że jest do dupy.

Odpowiedz
A moja znajoma firma od ewent`ów ma taki bez okularowy 3D już jakiś rok i jako gadżet to ok, ale próbowaliśmy oglądać coś dłużej to nie bardzo...
Odpowiedz
Efix, ale - o dziwo - w tym wypadku mówię nie o Vegasie że jest do dupy.
Odpowiedz
No właśnie nie wiem o czym mówisz dlatego chciałem byś powiedział. Cały Vegas jest dostosowany do 3D na różne sposoby, ten plugin to niejako ostatni element, tak nawiasem mówiąc jest już w tej nowej technologii OFX.
Cytat:Tylko "3D adjust plug-in"? Plugin? To powinno być od razu w wersji 10 Vegasa!
No to też on jest w wersji 10, jak najbardziej, tyle, że jako osobny element, plugin. Niezależnie od tego ustawienia 3D można regulować też w innych miejscach.

Odpowiedz
Myślałem, że Plug-in to będzie zewnętrzny, by jeszcze na wypuszczeniu jego zarobić. W końcu powiedział "plugin" a nie "effect", prawda? Nie wiem skąd tam wiesz czy będzie go miał w sobie czy też mieć nie będzie.
Odpowiedz
Cytat:Nie wiem skąd tam wiesz czy będzie go miał w sobie czy też mieć nie będzie.
Cóż, ten tego... Jakby Ci to powiedzieć... Zwykle w takich sytuacjach w telewizji używają zwrotu "nie potwierdzam i nie zaprzeczam".
Mogę np. zapewnić Cię z 200% pewności że ProType dalej ma skopane "ś" i "ź".

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości