Sony Vegas 10 Pro Webinary
30 września odbędzie się 'seminarium webowe' czyli tzw. webinary, na którym będziecie mogli zobaczyć nowości związane Vegasem 10 Pro.
Jeśli ktoś nie wiem co to jest, to tłumaczę - to transmisja wideo na żywo, ktoś z Sony będzie pokazywał różne rzeczy związane z nowym Vegasem i równocześnie odpowiadał na pytania słuchaczy zadawane za pośrednictwem czata.
Webinarium (?) wypadnie około godziny 17 lub 18 polskiego czasu i prawdopodobnie będzie też dostępne później off-line.

Zapisać można się tu: https://www.sonycreativesoftware.com/vp10webinar

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
fajnie :)
Odpowiedz
To już dzisiaj! Przypominam zainteresowanym.

Odpowiedz
Hehe, też właśnie dostałem maila i wszedłem poinformować :)) Wszystko rozpocznie się pół godziny przed planowym czasem, aby każdy mógł zobaczyć czy wszystko jest w porządku z netem, z przeglądarką, cokolwiek.

Edit:
czyli o 17:30 można już próbować się połączyć :) Zapisałem się, ale nie wiem jeszcze na 100% czy będę uczestniczył... Lubię jak mi coś zawsze wypada w ostatniej chwili ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
kurcze, u mnie póki co biała plansza...

Odpowiedz
u mnie zaczęło działać jak przełączyłem na pełny ekran - dobra nie chce mi się liczyć o której to się zaczyna według naszego czasu?
Odpowiedz
Chyba jednak o 18 a nie 17. Alternatywny link - http://livestre.am/6d0a

Odpowiedz
I jak wrażenia?

Odpowiedz
Ja tylko słuchałem i mogę stwierdzić, że całkiem fajnie się prezentuje ta nowa wersja :)
Odpowiedz
A ja znalazłem kolejny błąd :)
I tu znowu przytyk do polskich userów - byłoby nas więcej legalnych, zwracali by bardziej uwagę. Właśnie widzę, że nowe poprawione i całkowicie zakręcone dodawanie napisów (CC) gubi (a w zasadzie usuwa...) wszystkie polskie znaki...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości