efekt czy transitions?
Siema.
Mam małe pytanko, jako że nie jestem newbie w sv ale nie znam poprostu niektórych efektów, lub efektów poza SV, to przybyłem z tematem tu !

Efekt czy transitions i co to za efekt.

w 1:31 takie z czarnego wejście filmu w takim ruchu kartką, niewiem jak to nazwać
patrzcie 1.31 i pomóżcie ;)

dzięki :))
Odpowiedz
To jest przejście "Transition" tylko nie wiem który bo nie mam aktualnie dostępu do Vegas.
Odpowiedz
dobra jakby ktoś mógł powiedzieć co to jest dokładnie za transition...

mam mały problem, przypadkowo przesunełem tą tabelke z konfiguracją transitions i przesunełem ją na sam dół ekranu... Teraz nie moge jej wyciągnąć, naciskałem DEAFULT LAYOUT i nie wróciło.. :<
PROSZE O POMOCC :((
Odpowiedz
Pomóżcie prosze !
Chciałem dziś dokończyć film ale mi ta tabelka którą przypadkowo przesunełem poza ekran przeszkadza :<<
Nie moge jej wyciągnąć
Czy wie ktoś jak ją przywrócić ? ;((

PS: sorry za 2 post... ;<<
Odpowiedz
Po za ekran w dół czy w bok ?
Zrób konfiguracje klawiszy
CTRL+D i jeszcze raz D
Jak nie pomoże to zapisz sobie projekt np. na pendrive i reinstalka.
Odpowiedz
Pokaż screena ponieważ to trochę chaotycznie napisałeś.
Odpowiedz
patrzcie, jak nałożycie "przejscie" na jakiś plik, to wam wyskakuje okienko z konfiguracją przejścia, to okienko przypadkowo zsunełem na sam dół, poza ekran i niewiem jak je przywrócić by było na samym środku.. ;<<

PS: CTRL+D nie działa.
Odpowiedz
Spróbuj schować pasek Start (PKM na pasku-Właściwości-Włącz autoukrywanie (XP)), może wtedy będzie widoczne to okno. Spróbuj też zwiększyć rozdzielczość o jeden stopień.
Odpowiedz
autoukrywanie nie działa, rozdzielczość mam maxymalną i dalej nic
Odpowiedz
Rób reinstall.Tylko zapisz sobie projekt na pendriva albo w jakieś inne bezpieczne miejsce.

A i mówiłem CTRL+D i jeszcze raz D,a nie samo CTRL+D ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości