Moje 2 filmiki
Witam.
Zamieszczam moje 2 nowe filmiki. W zamian za to chciałbym poznać Wasze opinie oraz słowa krytyki. Dzięki.

Odpowiedz
Z przyczyn pewnych obejrzałem bez dźwięku, ale do tego wrócę jeszcze.
Filmiki fajne. Mi się od razu podoba w nich jedno - UJĘCIA.
Fantastyczna wizja w Twojej głowie siedzi.

Brawa za film dedykowany pieskowi, bardzo fajny pomysł i realizacja.

I bardzo lubie TAKIE właśnie materiały od nowych osób. Ktoś nad nimi pomyślał, popracował, włożył dużo czasu i wysiłku i wkleja by się pochwalić. I jest to dobre. W porównaniu do milionów głupich, beznadziejnych gówien jakie wrzucają tutaj ludzie. Ceni się.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dzieki Bunch za miłe słowa (:
Jeśli chodzi o film z moim pieskiem to chciałem pokazać,że tego typu filmik można wykonać zupełnie samemu - wystarczy statyw :]

A jeśli chodzi o dźwięk to zupełnie nie wiem czemu odtworzyłeś je bez dźwięku - bez dźwieku tracą potrójnie ;/

...a, no i prosiłbym o przeniesienie do działu "Nasze filmy" -jesli sie kwalifikuje. Dzięki.
pozdr.
Odpowiedz
Bardzo fajnie:) I rzeczywiście bez dźwięku filmy wiele tracą, widać że przykładasz dużą uwagę do synchro, co mi osobiście się bardzo podoba.
Ładne ujęcia, w pierwszym filmie fajny scenariusz, w drugim fajne przedstawienie imprezy. Masz ode mnie plusa choćby za to, jak zaczynasz tutaj przygodę;)
Odpowiedz
Nie jestem jakimś mega, pro znawcą. Ale podobało mi się. Fajnie to wszystko wygląda z dźwiękiem (chodzi mi o 1 film), śmieszne z tym psem, super pomysł :)
Ładnie się prezentują panie na 2 filmie :D

Mój pierwszy post :) Pozdrawiam wszystkich :)

Odpowiedz