Poszukuje takiego filmu
Witam
Szykuję się do zrobienia animacji (filmu) w która będzie wyglądała tak, że będzie otwierała się książka i od razu przy otwieraniu będą pojawiały się ilustracje. Ale to będą ilustracje takie trójwymiarowe.
Widzieliście pewnie nieraz takie książki dla dzieci, że jak się je otworzy to wychodzą z nich takie np. domki, jakieś postaci papierowe. No i ja chciałbym właśnie zrobić taką animacje, ale poszukuje jakiegoś przykładowego filmiku, żeby mieć jakiś przykład jak to wykonać, bo za cholerę nie wiem jak się do tego zabrać. Także, jeżeli ktoś widział coś takiego to prosiłbym o pomoc :)

Odpowiedz
ALe to ma być takie "jakby 3D" czy po prostu album z ruchomymi zdjęciami?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
No 3D, otwierasz książkę a tu takie trójwymiarowe obrazki się pojawiają.
Odpowiedz

O to ci chodzi?
DeathSpank, cała gra jest stylizowana w takim klimacie.
Odpowiedz
No nie do końca o to, ale jest w tym filmie fragment (od 0:20 do 0:28) o który mi mniej więcej chodzi, ale on jest trochę inaczej wykonany niż ja to sobie wymyśliłem, bo to co jest na tym filmiku to ja bym umiał wykonać. Mi chodzi bardziej o to, że te obrazki otwierają się razem z przewracaniem stron, tak jakby były połączone z nimi, i chodzi mi o ten ruch otwierania się obrazków.
Odpowiedz

Odpowiedz
Ooo to to tato.

Wielkie dzięki dokładnie o to mi chodziło :)

Tylko teraz pytanie czy uda mi się to wykonać w Sony Vegas :D
Odpowiedz
To już raczej program do animacji bądź ewentualnie Adobe After Effects.
Odpowiedz
Ja zrobiłem coś na wzór animacji jakie pojawiają się w filmach dokumentalnych.
Ale tam nic 3D nie było tylko same ruszanie "papierowymi" postaciami po ekranie. Mogę zaprezentować chętnym.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
@ Bunch
Jeśli możesz wrzuć to gdzieś i podaj link, chętnie zobaczę jak Ci to wyszło.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości