[bmx] Tołdi SomoPromo
Odpowiedz
W filmie jest tyle fajnych ciekawych tricków i ja sie pytam dlaczego nie ma żadnego slow motion. Cały film na to czekałem, aby zobaczyć fajnego tricka w efektownym zwolnieniu. Po prostu to zmontowałeś, niestety nie ma dużej ingerencji w film a w moim odczuciu tutaj taka powinna być. Wspomnę jeszcze że jedno ujęcie jest z bardzo daleka.

5 - za tricki
2.5 - za montaż (fajny początek)
Odpowiedz
montaż miał być dynamiczny i taki jest. gdybym miał zwalniać przy każdej fajnej sztuczce to pewnie cały byłby w slow mo ;)
Odpowiedz
Ale wg mnie dlaczego aż miałby być tak dynamiczny, podkład muzyczny taki nie jest, nie mówie przy każdej sztuczce, ale myśle, że z ogromu sztuczek można by wybrać 2-3 najlepsze i zwolnić. Wg mnie uatrakcyjniło by to film o wiele, nie było by tej monotoni widzenia tego samego tylko w innym otoczeniu.
Odpowiedz
Widze ze nie wyciagasz wnioskow z poprzednich filmikow. Wszystko to co pisalem na temat poprzedniego z "Robakiem" tak i tu praca kamery daje duzo do zyczenia. Duzo bawisz sie w vegasie, wiec chociaz tam mozna te kolory poprawic.

PS. Kamera jezdzila na desce? czy czlowiek z kamera na desce? bo slychac w tle deske;)

Pozdrawiam.
Odpowiedz
filmik nagrywany był na przestrzeni całych wakacji, więc nie mogłem wcześniej wyciągać wniosków. kolory poprawiłem jednak coś skiepściłem i obraz migał, więc finalnie musiałem tak zrenderować.

człowiek z kamerą na desce, ale to już nie ja akurat
Odpowiedz