Vegas vs Architect
Witam,
Jestem nowym użytkownikiem Vegasa choć generalnie obecne tu tematy nie są mi obce. Przesiadłem się z Pinnacla.Proszę mi powiedzieć czy jak zauważyłem Architect służy do authoringu płyt ale czy jest on podstawowym narzędziem do kompresji również czy też kompresje zmontowanego materiału należy najpierw zrobić w Vegasie a potem przejść do Architecta i zrobić authoring? Ponadto czy normalne jest aby 20 minutowy film w Vegasie podczas końcowego renderingu zajmował kilkanaście godzin czasu .Dodam iż zmieniałem parametry kompresji ale znacząca ten wynik się nie poprawił (w Pinnaclu 20 min kompresuje mi się w około 1,5 H)?
Pokój odnajdziesz tylko wtedy kiedy jesteś otoczony nieprzyjaciółmi.
Odpowiedz
Możesz zrobić w Vegasie, możesz kompresować w DVDA. Z wielu powodów proponuję jednak, byś w Vegasie robił tylko mastering płyty. Więcej masz tu: http://efix.pl/archiwum-efix/tutoriale/2...itect.html
Co do czasu - no przy bardzo słabym procku i jakiś kosmicznych ustawieniach paręnaście godzin to coś nie tak. W tej chwili na obecnych prockach czasem czas renderingu jest szybszy niż czas trwania filmu, u mnie wychodzi gdzieś 1,5-1,7x czas filmu. Zależy co jeszcze po drodze liczy.
Odpowiedz
Dziękuje, a jaki format wyjściowy wybierasz przy jakich parametrach? W aktualnym przypadku mam film 20 min. z efektami.
Odpowiedz
W linku masz opisane co i jak przecież.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ok.Pośpieszyłem się.Przepraszam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości