Płynność/ostrość ruchu???
Sorrki, ale dążę do perfekcji, jeżeli takową da się otrzymać w swoich filmach, dlatego mam pytanie, czy można otrzymać ostrość/ płynność ruchu w moim przypadku piłkarzy, podczas ruchu kamerą. Jeżeli obracam kamerą za biegnącym zawodnikiem, obraz staje się lekko niewyraźny, http://nadarzyn.tv/pl/sekcja/pilka_nozna...kowie.html, czy za to odpowiada convert, czy może już wcześniej, ustawienia w vegasie, albo może na kamerze, chociaż na logikę biorąc, to zjawisko pojawia się po konwertowaniu do FLV. (chyba, przynajmniej tu jest to najbardziej widoczne)???????????
Odpowiedz
obawiam się, że strona Ci się wysypała...

A nie, nie wysypała, ale pomyśl nad paroma zmianami w kodzie, po dodanie przypadkowego głupiego przecinka powoduje coś takiego:

Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Controller_Router_Exception' with message 'Current route is not defined' in /home/tvnadarzyn/Zend/library/ZendFramework-1.9.1/library/Zend/Controller/Router/Rewrite.php:341 Stack trace: #0 /home/tvnadarzyn/new.nadarzyn.tv/libs/Logic/Controller/Plugin/RouteControll.php(14): Zend_Controller_Router_Rewrite->getCurrentRouteName() #1 /home/tvnadarzyn/Zend/library/ZendFramework-1.9.1/library/Zend/Controller/Plugin/Broker.php(287): Logic_Controller_Plugin_RouteControll->dispatchLoopStartup(Object(Zend_Controller_Request_Http)) #2 /home/tvnadarzyn/Zend/library/ZendFramework-1.9.1/library/Zend/Controller/Front.php(920): Zend_Controller_Plugin_Broker->dispatchLoopStartup(Object(Zend_Controller_Request_Http)) #3 /home/tvnadarzyn/new.nadarzyn.tv/bootstrap.php(79): Zend_Controller_Front->dispatch() #4 /home/tvnadarzyn/new.nadarzyn.tv/public/index.php(1): require_once('/home/tvnadarzy...') #5 {main} thrown in /home/tvnadarzyn/Zend/library/ZendFramework-1.9.1/library/Zend/Controller/Router/Rewrite.php on line 341

A jakbyś tak jeszcze doprecyzował o który fragment chodzi...
Odpowiedz
Mnie się wydaję że to jednak problem ze stabilizacją obrazu w kamerze.
Odpowiedz
o każdy fragment kiedy obracam kamerą, jak mam skierowaną w jedno miejsce jest wszystko ok, tylko jak nią ruszam, zaznaczam że chodzi mi o obraz przy pełnym ekranie, a ze stroną to gdzie co jak , gdzie przy dodaniu przecinka?????

Może jeszcze doprecyzuje, najbardziej to widać kiedy szybko ruszę kamerą, wtedy zawodnik robi się wielokrotnością siebie.
Odpowiedz
(08-31-2010, 18:16)habson1111 napisał(a):  o każdy fragment kiedy obracam kamerą, jak mam skierowaną w jedno miejsce jest wszystko ok, tylko jak nią ruszam, zaznaczam że chodzi mi o obraz przy pełnym ekranie, a ze stroną to gdzie co jak , gdzie przy dodaniu przecinka?????

Czyli stabilizacja słaba,albo tak jak mówiłeś konversja... tylko czemu.
Odpowiedz
chodzi o to że po zgraniu na kompa i po wyświetleniu na jakimkolwiek playerze tego nie widać, nie widać tego opóźnienia
Odpowiedz
Strzelam w ciemno, że player robi Ci deinterlacing w locie... a to wychodzi jakaś kaszan. Trudno mi prorokować nie mając fragmentu oryginalnego filmu z kamery, nie powtórzę eksperymentu.
Co do strony - dopisz za html cokolwiek, przecinek, kropki, możesz nawet napisać dupa. Zend sie wypieprza.
Odpowiedz
ja w converterze FLV ustawiam usunięcie przeplotu, a może tego już nie trzeba robić po wyrenderowaniu filmu w vegasie ????????????
Odpowiedz
No jeśli przy renderowaniu w Vegasie usunałeś przeplot albo w ogole na dzień dobry nie masz przeplotu, to ustawiając usuwanie przeplotu w Swishu robisz tzw. kaszane...
Odpowiedz
teraz sprawdziłem dokładnie, więc tak w oryginale tylko przy bardzo szybkich ruchach kamery obraz nie nadąża, ale żeby to zobaczyć to na prawdę trzeba się wpatrywać tylko pod kontem tej niedoskonałości, natomiast ten defekt jest już po wyrenderowaniu filmu w vegasie, tak że swish chyba na razie wyeliminowany
Odpowiedz