Praca konkursowa (NIE MOJA!)
Film na pewien konkurs. Spodobał mi się to wrzuciłem do waszej oceny.

Odpowiedz
To jest ZWYCIĘSKA praca. Koleś wygrał Xboxa z grą i zestaw kina domowego.
Sam też brałem udział w tym konkursie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie. On zdobył drugie miejsce (tylko Xboxa). Filmik, który zdobył pierwsze miejsce został usunięty z YouTube.
Odpowiedz
Nieźle, podoba mi się ta scena gdy przegląda przez ramię w lewo siedząc przy drzewie i potem face to face z tą postacią, nieźle. Podczas ucieczki przez las obiektywem było rybie oko, czy mi się wydaje?
Odpowiedz
Realizacja wyborna. A sam filmik - ksiązkowy przykład kiczu.
Ale to nie ma w ogóle znaczenia. Podoba mi się.
Odpowiedz
Yhym, rzeczywiście fajny, ale jedno mi się nie podoba. Jak np. jest to face to face i koleś zaczyna uciekać to w tle "czarnego pana powinno widać. Wiem, wiem, że on za nim podąża jak błyskawica! Ale lepiej by takie coś wyglądało, jest kilka takich momentów do poprawki, ale ogółem to dobre jest, znaczy przynajmniej mi się podoba ;o
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ale dlaczego on wysiadł ze swojego samochodu? Mógł wyrzucić tego gościa i odjechać :)
Odpowiedz
Tu się ocenia poziom wykonania a nie merytoryczny :)
Odpowiedz
Film ładny ale fabularnie nie powala.
Odpowiedz
Fabuła rzeczywiście mało innowacyjna, ale fajnie przedstawiona. O obrazie już powiedziano, ale jakoś nikt nie zauważył dźwięku:) A jest on zrobiony bardzo dobrze. Wysokiej jakości, dobrze zmontowany, odpowiednio zbalansowany. Raz przy przejeżdżającym samochodzie machnęli się ze stronami, ale reszta jest ok.
Odpowiedz