Portret SLOT 2010
Witam,
chciałbym zaprezentować Wam mój pierwszy pokaz zdjęć zrobiony w Sony Vegas. Foty wykonane podczas Slot Art Festiwal 2010 w Lubiążu.

Miłego odbioru :)
Odpowiedz
Przenoszę do odpowiedniego działu.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Fajne dobrze zrealizowane, choć mam uwagą odnoście podkładu muzycznego, mi nie przypadł do gustu
Odpowiedz
Podoba mi się taki pomysł, na plus.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Mikeros, jak kiedyś odwiedzisz SLOT to zrozumiesz zasadność tego podkładu muzycznego :)
Odpowiedz
Bardzo fajne, aczkolwiek od czasu jak mnie kumpel uszczęśliwił dwugodzinnym odsłuchem płyty z Asutralii nie jestem fanem digeridoo :)
Napisz coś więcej o tej imprezie, na oko klimatyczne coś.
Odpowiedz
Największy, pięciodniowy festiwal kultury alternatywnej w Polsce, którego program obejmuje wiele koncertów rozgrywających się na 8 scenach, 120 warsztatów z różnych dziedzin sztuki, wykłady, wystawy, projekcje filmowe, przedstawienia teatralne oraz happeningi.

SAF odbywa się na terenie jednego z największych w Europie kompleksów pałacowo-klasztornych w Lubiążu koło Wrocławia. Obiekt jest dwa i pół razy większy od krakowskiego Wawelu i mieści w sobie 300 pomieszczeń. Monumentalność i architektura Pałacu budują odpowiedni klimat na potrzeby festiwalu.

Liczba uczestników to około 6 tysięcy młodych ludzi z różnych stron świata: głównie Polski, Holandii, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Czech oraz Ukrainy. Wielokulturowość uczestników decyduje o tym, że festiwal ma rangę międzynarodową.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Slot_art_festiwal

Galeria z ubiegłego roku:

http://www.portalwolow.pl/images/slot2009/

Galeria z tego roku w przygotowaniu :)

ciekawostka: kilka lat temu Michael Jackson chciał kupić ten klasztor, podobno osobiście go oglądał, do transakcji jednak nie doszło.
Odpowiedz
Z czystej ciekawości zapytam - z ilu zdjęć składa się film?
Odpowiedz
Ale sympatyczna banda zakręconych dziwolągów! Chyba to jednak bardzo szczególna impreza omijana przez media szerokim łukiem, nigdy o tym nie słyszałem ani nie czytałem, a zwykle wyłapuje takie rzeczy. Kumpel z Wrocławia też mi nie meldował. Ciekawe, ciekawe, może warto się wybrać w przyszłym roku.
Odpowiedz
Yhym, też o tym nie słyszałem, a z chęcią bym się na takie coś wybrał, nie powiem, że nie. Fajnie posklejane te zdjęcia ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości