Yes, yesy yes! Chwalę się!
Taka mała rzecz, a cieszy. Uprzejmie informuję szanowne zbiegowisko, że dzisiejsze nocy, stresując się jak na maturze nabyłem prawo do używania tego znaczka:

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Gratuluję!

W ogóle nie słyszałem o takich egzaminach.
Coś Ci z tego tytułu przychodzi, poza satysfakcją ze zweryfikowania i potwierdzenia Twojej wiedzy przez twórców?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Gratuluję, gwiazdki na forum też Ci się zmieniły ;p
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Wprost jak już gdzieś pisałem wcześniej - nic, oprócz satysfakcji zweryfikowania wiedzy przez Sony. Ale na forum Sony trochę inaczej z Tobą gadają (większy prestiż).
W sumie jak tak popatrzeć, egzamin nie jest jakiś specjalnie trudny, to w zasadzie podstawowa wiedza na temat programu, którą powinien posiadać każdy, zanim cokolwiek tu napisze. Nie, nie ma tam nic o kodekach, kompresjach itd. Ale prawda jest też taka, że dopiero przygotowując się do egzaminu dotarło do mnie, jakie mam luki w wiedzy. Niektóre znam do bólu, o niektórych pierwszy raz usłyszałem, a są bardzo fajne :)
Trochę o samym egzaminie - primo, trzeba być zarejestrowanym w Sony, secundo - wykupić kod na egzamin, tertio - zdać :)
Egzamin wygląda tak, że logujemy się na swoje konto, wbijamy kod i otwiera się osobne okno. Dusimy start i od tego momenty mamy 45 minut, że odpowiedzieć na 60 pytań.
Odpowiedz
Pewnie też się pokuszę o taki znaczek na forum :). Ale teraz mam inne rzeczy na głowie i Vegasem zajmuje się sporadycznie, od czas do czasu włączę, aby sample z utworu wydobyć ;) Więc, nie ma sensu teraz starać się o ten znaczek, skoro z Vegasem zacznę zabawę za jakiś czas pewnie ;p
Odpowiedz
Gratulacje Efix, należało Ci się.
Odpowiedz
Dzięki dzięki, ale to na prawdę najniższy stopień, w sumie powinien się nazywać "usiadłem na dupsku i uczciwie przerobiłem wszystkie ćwiczenia oraz manual". Taka trochę mobilizacja z cyklu uświadom sobie jak mało jeszcze wiesz.
A, żeby było jasne panowie, Sony nie sponsorowało tego egzaminu, szczęśliwie w sierpniu dostałem tzw. jubileuszówkę, więc zrobiłem sobie prezent. Uwaga - jakby ktoś chciał się skusić, to uprzedzam, że po pierwsze dostaniemy cenę w euro a nie dolarach, po drugie doliczą do tego euroVAT - na stronie egzamin kosztuje 99,9 dolarów, z VATem wyszło mnie to niecałe 100 euro.
Odpowiedz
Gratuluję, ale czy płaci się 100 euro za samą satysfakcje i prestiż na forum? Czy np. możesz takie coś wpisać sobie do CV jako program który dobrze obsługujesz? coś w tym stylu?
Odpowiedz
Raczej przy przyjmowaniu do pracy pracodawca powinien patrzeć na to co potrafisz czyli powinien poprosić o próbki twojej twórczości, a nie to jakie szkoły ukończyłeś ;p Ale co prawda, warto dla samej satysfakcji, no i zawsze jest to jakiś plus u pracodawcy.
Odpowiedz
OK dzięki za wyjaśnienie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości