Jak przyśpieszyć środek akcji
Witam. Chciałbym sobie zrobić filmik złożony z kilku małych. Wiem jak przyśpieszyć cały odcinek małego filmiku, lecz chcę tylko środek. Jak to się robi?
Odpowiedz
Zrób tak: Zdubluj ścieżkę wideo i górną przyśpiesz i cookie cutter wytnij to co potrzebujesz na górnej.
Odpowiedz
A gdzie ten cookie cutter? Bo mam SV od wczoraj :)
Odpowiedz
Eh, osłabiasz. Video fx, na więcej pytań Ci nie odpowiem, do póki sam się czegoś nie dowiesz, elementarna wiedza się kłania.
Odpowiedz
Jemu chyba nie chodzi o część kadru tylko a akcję jak w tytule. Velocity enveleope jest do tego.
Odpowiedz
No właśnie nie wiedziałem o co dokładnie mu chodzi, bo można to dwuznacznie zrozumieć. Środek akcji jako środek kadru, bądź środek akcji jako środkowa część klipu. O co dokładnie Ci chodzi?
Odpowiedz
Środkowa część klipu.
Odpowiedz
No to prawy Insert => Velocity i na tej zielonej linii ustalacz prędkość im wyżej ją dasz, tym szybciej będzie się akcja posuwać, 2x musisz kliknąć, aby dodać punkty na tej linii.
Odpowiedz
Czemu jak przyspieszam to potem powtarza mi ta sama akcje? Nie zmniejsza sie w akcji czasu
Odpowiedz
Bo Ci się klip zapętla, to normalne zjawisko, taki romb na górze z prawej określa koniec klipu, musisz go uciąć.
Odpowiedz