Problem z jakością w Preview
Witam wszystkich forumowiczów. Jest to mój pierwszy post i nie chcę być traktowany jak pijawka :D Otóż mam pewien problem. Od niedawna
pracuję w Sony Vegasie 9.0 Pro. Montuję różne filmy. dodaje efekty itp. I tu pojawia się problem. Na podglądzie klipu obraz jest całkowicie rozmazany :

http://img836.imageshack.us/img836/2783/ehh.png

Gdy ustawiam Best Full, bądź Good Full i dam play to jakość schodzi do Preview Full, a potem do Preview Half. Jedynie przy Draft Full zniża się tylko na Draft Half. Jest to dla mnie bardzo ważne i liczę na waszą pomoc.

@EDIT Potrzebne mi jest to do tego, że jak robię snapshota (stop klatkę chcę dodać) to zdjęcie jest jak na podglądzie - rozmazane
Odpowiedz
Po 1 dlaczego wstawiasz taką krowę? Mniejszy ten obrazek trzeba było dać, bo się wszystko rozłazi. Zjawisko jest normalne, masz za słabego pc i Ci vegas zaniża jakość, aby było płynnie. Chcesz zrobić klatkę stop, zatrzymaj video daj lepszy podgląd i rób. Tyle na ten temat.
Odpowiedz
Sorki. Myślałem że samo zmniejszy fotkę. Ale czemu ta jakość się zmienia (z full na half itp.) ???
Odpowiedz
Aby było płynnie, bo PC Ci nie wyrobi przy best => full, więc zmniejsza jakość podglądu.
Odpowiedz
Mam Windows XP Home Edition SP3, procesor 1.8 GHZ, 1,5 GB RAM. Co muszę wymienić, żeby lepiej chodziło ?? (akurat bd wymieniał wszystko)

Odpowiedz
Dwurdzeniowy ten procesor?
Ale jednego nie rozumiem. Po co się pytasz co wymienić jak piszesz że wymieniasz wszystko?
Odpowiedz
Też tego nie do końca pojmuję, napisz ile masz kasy, czy kupujesz samą jednostkę czy monitor też.
Odpowiedz
Monitor zostawiam. Wymieniam tylko PC. Wydam na to ok. 1500-2000zł
Odpowiedz
No to dasz radę zmieścić się w kwocie kupując jakiś słabszy i5 bądź coś z AMD, określ się co dokładnie będziesz montować/grać itp.
Odpowiedz