Magic Bullet vegas nie renderuje korekcji kolorów
mam problem który zwyczajnie mnie denerwuje, nakładam kolorki z Magic Bulleta, wszystko ladnie w projekcie wyglada a kiedy przychodzi do renderowania to vegas w ogole nie widzi poprawionych kolorow i renderuje suche klipy, nie mam pojecia co z tym zrobic, mam gotowy projekt i nie moge go przez to zrenderowac... mam nadzieje ze ktos mi pomoze...
Odpowiedz
No ja Ci nie pomogę :D Ale chciałem się dołączyć do prośby, bo nieraz też tak mam :D
Odpowiedz
jedynym rozwiazaniem ktore dziala to obnizenie jakosci przy renderowaniu... jednak mimi wszystko wole miec zrenderowane do hd
Odpowiedz
W jednej z zakładek renderowania powienieneś mieć "Video rendereing quality" - może to zmniejsz.
Odpowiedz
Z ciekawości zapytam - korzystacie z Magic Bullets MovieLooks HD? Tej starej wersji free która leży w downloadzie Sony czy pełnej najnowszej z bajerami? Kurcze normalnie zazdroszczę Wam tych zabawek, 400 dolców... Tylko się dziwię, że wydawszy tyle tyle kasy nie interweniujecie u producenta tylko na jakimś amatorskim forum... :>

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Fakt , niektore zabawki sa super ale cholernie drogie ;(
Odpowiedz
Tylko w przypadku tych pliginów jest problem?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wyrenderowałem "starym" MovieLooks HD (gotowym presetem) - zero problemów, full HD. Być może ten nowy wypasiony się wali.
Odpowiedz
ja mysle ze to czasem jest problem z formatami klipow, mialem tylko problem przy skonwertowanych klipach a jakiejs kamery ( JVC z tego co pamietam ), mam kilka materialow do komplitacji pobranych z sieci i tam nie ma kompletnie zadnych problemow i HD smiga :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości