Zakrycie tekstu
Witam znalazłem filmik z ciekawym efektem ale mam małe pytanie umiem zrobić to wszystko co tu jest oprócz zanikania liter w danej sekundzie

chodzi mi o takie coś :

jest "SA" a po chwili tylko "A" czym on to zrobił, jak ?!
Odpowiedz
Zrobili sobie tekst, potem pocięli go na pojedyncze litery i w odpowiednich momentach robili "CIĘCIE!" i wrzucali kolejny klip. Całość obarczyli efektami trzęsącej się kamery, być może z wtyczek jak np. NewBlue Earthquake lub Active Camera. Ustawili znaczne zakłócenia, dużą skalę tych efektów. A do tego dodali któryś z efektów poświaty. Nie wiem dokładnie, ale być może jest to Lens Flare, Zoom Blur czy coś takiego.
Np wyraz "SA" trwa na ekranie 2 sekundy, to dodatkowo animowali te efekty (1 sekunda - start, 2 sekunda - koniec z "przesuniętym" efektem), tak by się zawsze, wszędzie, wszystko ruszało?

Kumasz?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Powiedzmy :D
Odpowiedz
Może ktoś ma inną receptę?
Odpowiedz
Dobrze już wiem o czym mowa nie przeczytałem ze zrozumieniem ;) innymi słowy to co zrobili jest banałem 4 efekty na krzyż i pocięty film
Odpowiedz
(08-25-2010, 17:03)PrestoN napisał(a):  Dobrze już wiem o czym mowa nie przeczytałem ze zrozumieniem ;) innymi słowy to co zrobili jest banałem 4 efekty na krzyż i pocięty film

Oczywiście że tak.
Odpowiedz
Chętnie zobaczę powtórzenie tego banału przez kolegę.
Odpowiedz
(08-26-2010, 12:54)efix napisał(a):  Chętnie zobaczę powtórzenie tego banału przez kolegę.

Chętnie lecz na razie mam inne sprawy do załatwienia...
Odpowiedz
(08-26-2010, 18:25)PrestoN napisał(a):  
(08-26-2010, 12:54)efix napisał(a):  Chętnie zobaczę powtórzenie tego banału przez kolegę.

Chętnie lecz na razie mam inne sprawy do załatwienia...

Obezwładniło mnie to :)
Odpowiedz