ProTypeTitler
Witam.Mam problem z tym generatorem.Chciałam zrobić fajny efekt z napisami Titlerem-Near baseline.Wpisuje sobie dowolny text i z zakładki Collections(w oknie z napisem) dodać efekt "fly in" Bawił się już ktoś tym kiedyś? I czy wogóle można to uzyskać...
Odpowiedz
Nikt nie pomorze?
Odpowiedz
Niestety w te stronę to nie działa, chyba, że o czymś nie wiem. Wybierz sobie najpierw efekt taki tam chcesz, potem podmień tekst na swój.
Odpowiedz
(08-24-2010, 18:41)teresa33 napisał(a):  Nikt nie pomorze?
Niestety, ja małopolskie.

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
To po jakiego ch... tam to jest?Musi to się dać jakoś zrobić...
Odpowiedz
No przecież efix napisał ci o co chodzi.
Odpowiedz
W tym rzecz że nie o końca...Częściowo rozwiązałam ten problem.Wzięłam efekt z listy i przeciągnęłam LPM na oś czasu.Z tym że chcąc podmienić text wyświetla mi się tylko koniec tego efektu-tzn oddalanie napisu.A z kolei jest wszystko w porządku jak nie zmieniam w oryginalnym napisie pierwszej litery.Jeżeli tego nie da rady zrobić,to będę musiała chyba kombinować "ręcznie"
Odpowiedz
Wszystko co tam jest możesz zrobić ręcznie, korzystając z klatek kluczowych - jak to wygląda możesz zobaczyć rozwijając dowolny z tych gotowych efektów. Kupa pracy, ale możesz zrobić co Ci się żywnie podoba. Możesz animować każdą literkę osobno itd. Wszystko masz w helpie i manualu.
Odpowiedz
No właśnie powoli do tego dochodzę,ale jest tyle opcji że można się zgubić.Ale faktycznie można zrobić wszystko.Dzięki panowie
Odpowiedz
No Protype można uznać za wszystko, ale nie za user friendly... Ma szeroki możliwości hierarchiczną strukturę obiektów itd. ale operowanie tym to koszmar.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości