Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World os Warcraft series - FanTrailer
Kiedyś, kiedy udało mi się zdobyć album Trailerhead (w krapowej jakości 128 kb/s), moją uwagę przykuł utwór pt.: "An Epic Age". Po kilkukrotnym przesłuchaniu, w mojej głowie narodził się pomysł. Do kilku fragmentów utworu dopasowałem nawet sceny. W końcu zrobiłem montaż, w Movie Makerze. Byłem tak z siebie dumny... Teraz uważam ten filmik za crap. Zaczynam nawet wątpić w gust ludzi, którzy postawiali mi dobre komentarze. XD
Jakiś czas potem stworzyłem drugą wersję, tym razem z utworem w najlepszej jakości MP3 i w Sony Vegas. Teraz też uważam to za crap. W końcu nadeszła kolej na trzecią wersję, którą robiłem długo, bo z przerwami. Po za tym musiałem zamienić scenki na identyczne, ale z trailerów lepszej jakości. Oto efekt końcowy:

PS: Dodam, że mam bardzo produktywny umysł. Mam w planach baaardzo dużo projektów.
Odpowiedz
Nooo muszę przyznać że ładnie wszystko współgra.. też mam w planie zrobić film z wowa tylko jeszcze obmyślam ;) ps. dalej grasz w wowa? jak tak to global a może prywaty :)? u mnie 4 rok się zbliża.. ehh weteran ;d
Odpowiedz
No bardzo ładnie posklejane. Tylko pytanie na ile to twoja produkcja. Nie wiem czy to jest poskładane z każdego jednego filmiku Blizzadra, czy może zrobił blizzard podobną rzecz a ty tylko pozmieniałeś trochę ujęcie i być może zmieniłeś muzykę? Jeśli sam to poskładałeś w tak dobre ujęcia i przejścia między filmikami to super jeśli to jest zmienione z jakiegoś traileru to hmm ..
Odpowiedz
(08-22-2010, 22:39)Mikeros napisał(a):  No bardzo ładnie posklejane. Tylko pytanie na ile to twoja produkcja. Nie wiem czy to jest poskładane z każdego jednego filmiku Blizzadra, czy może zrobił blizzard podobną rzecz a ty tylko pozmieniałeś trochę ujęcie i być może zmieniłeś muzykę? Jeśli sam to poskładałeś w tak dobre ujęcia i przejścia między filmikami to super jeśli to jest zmienione z jakiegoś traileru to hmm ..

To wszystko powstało z "Intrów" podstawowej wersji, oraz dodatków. Blizzard, nigdy nie stworzył trailera poświęconego całej serii.

@PrestoN

Jakiś czas temu skończył mi się Pree-Paid. Szczerze powiedziawszy, to od przyszłego Pree-Paida zacznę grać XP. Mój brat za to jest zachar i grał ile wlazło ;).
Odpowiedz
bądź co bądź nie ten dział [del]
Odpowiedz
Wiem, wiem. To w ogóle powinno być w dziale o intrach i trailerach. Byłem tak rozentuzjazmowany, że przez swoją głupotę nie wstawiłem filmiku we właściwym dziale. XP Wybaczcie.
Odpowiedz
Spoko, przeniesione ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Bardzo dziękuję ;)

!UWAGA!
Filmik z tego tematu zamieniłem na o wiele bardziej rozbudowaną i nowszą wersję. ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości